Новим тренером Руху став 32-річний фахівець. Маркевич - консультант

Федик - тренер, Маркевич - консультант

Новим тренером Руху став 32-річний фахівець. Маркевич - консультант
© fcrukh.com

Клуб Першої ліги «Рух» оголосив, що новим тренером команди став Іван Федик. 32-річного наставника команді в понеділок представив президент клубу Григорій Козловський.

Федик замінив Юрія Бакалова, який покинув команду через проблеми зі здоров'ям.

Повідомляється, що консультантом наставника став відомий фахівець Мирон Маркевич. Раніше повідомлялося, що 69-річний Маркевич може очолити команду.

Федик раніше працював у тренерському штабі «Руху» під час роботи Леоніда Кучука. Крім того, працював в Академії «Карпат» (2010-2012), «Севастополі» (2012-2013), «Краснодарі» (2013-2014), «Сталі» (2016-2017) і «Ростові» (2017-2018) .

«Рух» зараз лідирує в Першій лізі, а керівництво заявляє про амбіції вийти в УПЛ.

fcrukh.com

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Рух Львів

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 15.06.2020 22:34
    -2
    а міг би, битанґа, ще у фотьбал побавити років 5-7
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.06.2020 22:10
    -6
    Саня Бах, 15.06.2020 22:08
    Давай, друже, удачi тобi! Слава Украiнi!
    Навзаєм ! Героям Слава !
    п.с. Чекаємо з нетерпінням два дербі... ПФК Львів - Рух Львів
    і каЛпати Львів - ФК Верхня Білка !
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.06.2020 22:08
    -2
    PFCLviv, 15.06.2020 22:01
    Зелеееееееніііііі левввиииииииии ! Ббббббееееееееее
    Давай, друже, удачi тобi! Слава Украiнi!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.06.2020 22:01
    -7
    Саня Бах, 15.06.2020 21:59
    Та нi, Авалон Сiльмаш забудуе, вони гратимуть в Гамалiiвцi на торфах!
    Зелеееееееніііііі левввиииииииии ! Ббббббееееееееее
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.06.2020 21:59
    -3
    PFCLviv, 15.06.2020 21:50
    100%
    Але після відвідин Сільмашу, де горлатили за каЛпати Львів у матчі з Локомотивом з Рави - Руської !
    Та нi, Авалон Сiльмаш забудуе, вони гратимуть в Гамалiiвцi на торфах!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.06.2020 21:50
    -6
    Саня Бах, 15.06.2020 21:41
    Будуть ходити на Юнiсть i горланити за Рух!
    100%
    Але після відвідин Сільмашу, де горлатили за каЛпати Львів у матчі з Локомотивом з Рави - Руської !
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.06.2020 21:41
    -4
    PFCLviv, 15.06.2020 21:35
    Саня, подивись, як вівці засіли в кущах і мінусують нас
    Ущербнуті чекають месію співаючого апельсіна
    Будуть ходити на Юнiсть i горланити за Рух!
    romeo_xai
      romeo_xai, 15.06.2020 21:40
    +2
    Олександр Мартинюк, 15.06.2020 16:15
    Чувак ходить в шортах Дортмунда) І це нікого не дивує.. Йой ..най буде)
    То камуфляж такий... а взагалі, будь Дортмундом, грай як Дортмунд!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.06.2020 21:35
    -7
    Саня Бах, 15.06.2020 21:22
    Саня, подивись, як вівці засіли в кущах і мінусують нас
    Ущербнуті чекають месію співаючого апельсіна
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.06.2020 21:22
    -5
    PFCLviv, 15.06.2020 21:16
    Вівці обі.....с.....рані так і хотіли ... Плаче ше пару малолєток з старим пердуном вітькою мостовиком але ТО ТАКЕ !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.06.2020 21:20
    -5
    Доречі, є інфа, що після виходу Руху в УПЛ, команду буде підсилено іменитими по українських мірках гравцями. Переговори вже начебто ведуться!
    п.с. Надіюсь хоч не Алієвим.
    digsum
      digsum, 15.06.2020 21:18
    -3
    Маркевич старый, в гробу он видел тренерство и нервы с ним связанные.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.06.2020 21:16
    -9
    Саня Бах, 15.06.2020 21:11
    Що тут не ясно, Маркевич головний тренер Руху! Цей незрозумiлий тiпок просто пiдставна особа, бо Мирон не хоче покидати посаду куратора збiрних. Успiху Маркевичу у створеннi боездатного клубу. Рух це майбутне мiста Львова! Як хотiли вiвцi: "Едине мiсто, едина команда!" А вiвцi КАЛпати на обсервацii :" Разом i до кiнця!"
    Вівці обі.....с.....рані так і хотіли ... Плаче ше пару малолєток з старим пердуном вітькою мостовиком але ТО ТАКЕ !
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.06.2020 21:11
    -10
    Що тут не ясно, Маркевич головний тренер Руху! Цей незрозумiлий тiпок просто пiдставна особа, бо Мирон не хоче покидати посаду куратора збiрних. Успiху Маркевичу у створеннi боездатного клубу. Рух це майбутне мiста Львова! Як хотiли вiвцi: "Едине мiсто, едина команда!" А вiвцi КАЛпати на обсервацii :" Разом i до кiнця!"
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.06.2020 21:09
    -7
    https://www.youtube.com/watch?v=Z6BqFp213d8&fbclid=IwAR02jhYUYqYOsIfvF6mFvm
    Veu5luETkrCDhpk9xlW6XOkNlkl97R4OKzHe8
    ФЕДИК І МАРКЕВИЧ ПРОВЕЛИ ПЕРШЕ ТРЕНУВАННЯ В «РУСІ»
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 15.06.2020 21:04
    +1
    Владимир Копяк, 15.06.2020 20:46
    Я еще больше зауважал Маркевича, глыба! Остаться на ставке в 700 тысяч грн в УАФ и еще пристроиться на такие-же деньги в Рухе! Красавец...
    Из благородства на минималку работаешь?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 15.06.2020 20:46
    +2
    Я еще больше зауважал Маркевича, глыба! Остаться на ставке в 700 тысяч грн в УАФ и еще пристроиться на такие-же деньги в Рухе! Красавец...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 15.06.2020 20:45
    +3
    © УАФ– М а ф і я! , 15.06.2020 16:46
    Маркевич с его мозгами, мог бы и главным тренером работать в каком нибудь клубе.... Жаль, такой талант зарывает в землю...
    Он ведь говорил, что вернётся только в серьёзный проект. Что ему доказывать в первой лиге после тренерства Металлиста, тренерства сборной и финала ЛЕ с Днепром? Будет клуб уровня этих амбиций - пойдёт. Хотя 69 лет...Может уже и не пойдёт.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 15.06.2020 20:43
    0
    Vladislav Pohily, 15.06.2020 16:24
    А взагалі у Руху трохи дивна ситуація з тренерами. Кучук вивів команду на перше місце - пішов, без жодної аргументації. Бакалов не провів жодного офіційного матчу - пішов, наче за станом здоров'я, але якось не правдоподібно виглядає, дивлячись на те, як швидко йому знайшли заміну.
    Кучук ушел как он это обычно делает. К более вкусному оферу. В первый раз шоле?
    Akkerman65
      Akkerman65, 15.06.2020 18:37
    -3
    PFCLviv, 15.06.2020 16:15
    МИРОН МАРКЕВИЧ, консультант головного тренера ФК «Рух»: «Це моя рідна команда, ми починали з чемпіонату області. Постійно за нею стежив, як вона росла в мене на очах. А оскільки зараз пауза у матчах збірних, у мене з’явилось багато часу, постараюсь десь допомогти тренерам порадами. Стежу за тренувальним процесом збоку, якщо буде потрібно, буду вносити деякі корективи. Не люблю слова «консультант», просто хочу допомогти своїй рідній команді. Вже мав нагоду поговорити з футболістами перед тренуванням. Сказав їм, щоб вірили у свої сили, бо нема нічого неможливого. Гадаю, «Руху» під силу вийти у Прем’єр-лігу і хлопці це розуміють».
    Желаю Маркевичу добиться успеха и с малобюджетной командой (по сравнению с Металлистом или Днепром). Пусть Рух выходит в Премьер-Лигу, через несколько лет станет призёром и успешно играет в еврокубках!
    acfred
      acfred, 15.06.2020 16:57
    +8
    муть какая-то, Бакалова убрали Маркевич консультант ....
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 15.06.2020 16:24
    +8
    А взагалі у Руху трохи дивна ситуація з тренерами. Кучук вивів команду на перше місце - пішов, без жодної аргументації. Бакалов не провів жодного офіційного матчу - пішов, наче за станом здоров'я, але якось не правдоподібно виглядає, дивлячись на те, як швидко йому знайшли заміну.
    Akkerman65
      Akkerman65, 15.06.2020 18:28
    +7
    Vladislav Pohily, 15.06.2020 16:14
    А хто з них сепар?
    Может Федык и не сепар, но если правда, что он недавно работал в команде города, где прячется Янукович - неприятно. Давно, почти 30 лет, тех, кто перебрался из украинских команд в российские считаю предателями.
    Олександр Мартинюк
      Олександр Мартинюк, 15.06.2020 16:15
    +6
    Чувак ходить в шортах Дортмунда) І це нікого не дивує.. Йой ..най буде)
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 15.06.2020 20:45
    +3
    © УАФ– М а ф і я! , 15.06.2020 16:46
    Маркевич с его мозгами, мог бы и главным тренером работать в каком нибудь клубе.... Жаль, такой талант зарывает в землю...
    Он ведь говорил, что вернётся только в серьёзный проект. Что ему доказывать в первой лиге после тренерства Металлиста, тренерства сборной и финала ЛЕ с Днепром? Будет клуб уровня этих амбиций - пойдёт. Хотя 69 лет...Может уже и не пойдёт.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 15.06.2020 16:10
    +3
    Львовяне которые постоянно кричат о своем патриотизме назначают тренером сепарюгу!!!!!!
    romeo_xai
      romeo_xai, 15.06.2020 21:40
    +2
    Олександр Мартинюк, 15.06.2020 16:15
    Чувак ходить в шортах Дортмунда) І це нікого не дивує.. Йой ..най буде)
    То камуфляж такий... а взагалі, будь Дортмундом, грай як Дортмунд!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 15.06.2020 20:46
    +2
    Я еще больше зауважал Маркевича, глыба! Остаться на ставке в 700 тысяч грн в УАФ и еще пристроиться на такие-же деньги в Рухе! Красавец...
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 15.06.2020 16:14
    +2
    ihor7003, 15.06.2020 16:10
    Львовяне которые постоянно кричат о своем патриотизме назначают тренером сепарюгу!!!!!!
    А хто з них сепар?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 15.06.2020 21:04
    +1
    Владимир Копяк, 15.06.2020 20:46
    Я еще больше зауважал Маркевича, глыба! Остаться на ставке в 700 тысяч грн в УАФ и еще пристроиться на такие-же деньги в Рухе! Красавец...
    Из благородства на минималку работаешь?
    юрій ковшар
      юрій ковшар, 15.06.2020 18:09
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    ihor7003, 15.06.2020 16:10
    Львовяне которые постоянно кричат о своем патриотизме назначают тренером сепарюгу!!!!!!
    Точно!)) Під час війни працював в країні агресора. Щось патріоти досьє не дочитали
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 15.06.2020 20:43
    0
    Vladislav Pohily, 15.06.2020 16:24
    А взагалі у Руху трохи дивна ситуація з тренерами. Кучук вивів команду на перше місце - пішов, без жодної аргументації. Бакалов не провів жодного офіційного матчу - пішов, наче за станом здоров'я, але якось не правдоподібно виглядає, дивлячись на те, як швидко йому знайшли заміну.
    Кучук ушел как он это обычно делает. К более вкусному оферу. В первый раз шоле?
    kerch30
    online
      kerch30, 15.06.2020 16:41
    0
    ihor7003, 15.06.2020 16:10
    Львовяне которые постоянно кричат о своем патриотизме назначают тренером сепарюгу!!!!!!
    Иван Федиков