Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Перемогу Динамо присвячує Сидорчуку»

Хавбек «Динамо» розповів про матч проти «Зорі»

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Перемогу Динамо присвячує Сидорчуку»
© fcdynamo.kiev.ua

Півзахисник Віталій Буяльський прокоментував матчу 26-го туру Favbet Ліги проти «Зорі», в якому «Динамо» виграло з рахунком 3:1.

- «Зоря» - організована команда, вона виглядала трохи краще в першому таймі. Тому нам було важко, плюс ще впливала спека. А в другому таймі, після пропущеного м'яча, ми почали грати в свій футбол, з'явилися вільні зони, які ми використовували.

- Чому команда додала, тільки коли пропустила гол? Чого не вистачало до цього?

- У перші 60 хвилин «Зоря» грала дуже компактно, у нас не було вільного простору попереду, щоб відкритися. А якщо вдавалося відкриватися, то суперники були попереду. Після забитого гола «Зоря» трохи розслабилася та стала залишати вільні зони.

- Потрійна заміна, коли на поле вийшли відразу троє свіжих гравців атаки, теж допомогла?

- Звичайно. Будь-який футболіст, який виходить на заміну, сповнений сил і покращує гру.

- В якому стані було поле після зливи?

- Поле в дуже хорошому стані, видно, що за ним стежать. Навіть після такого сильного дощу газон був, можна сказати, ідеальним. Хіба що в деяких місцях зупинявся м'яч. Коли я віддавав передачу Циганкову, м'яч зупинився, тому Віті довелося чекати його. Якби м'яч не зупинився, думаю, Циганков у тому моменті вийшов би сам на сам і забив.

- Твій гол переломив хід гри. Ти відразу прийняв рішення пробити в тому епізоді?

- Беня віддавав пас у ногу, який я одним дотиком обробив вперед, як ми робимо на тренуваннях, і «щокою» направив м'яч у дальній кут.

- Зараз ти один із найкращих бомбардирів команди...

- Для мене головне, щоб команда вигравала. Командний результат - набагато важливіший, ніж особисті досягнення.

- Відчуваєш себе в хорошій формі?

- Справа не в голах. Бували моменти, коли я не забивав, але відчував себе в хорошій формі, і навпаки: коли забивав - не в такій хорошій. Думаю, ігри показують, що у нас вся команда знаходиться в досить непоганій формі.

- Перемога далася непростою ціною - травмувався капітан Сергій Сидорчук. Ти був одним із тих гравців, які допомагали виносити його з поля, знаєш якісь подробиці пошкодження?

- Сподіваюся, що травма не серйозна. Сергій пропускає матч Кубка України, сподіваємося, що за тиждень він відновиться до наступної гри чемпіонату. Можна сказати, що перемогу присвячуємо йому.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Nashwill
      Nashwill, 14.06.2020 12:40
    0
    Syrok-oxlx, 14.06.2020 10:44
    Слышь тело ты вонючку свою закрой,тут люди из Харькова пишут
    ага... з Донбасу втікли у Харків,і пишуть
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 14.06.2020 10:44
    0
    Zport., 13.06.2020 23:45
    Донецкое голодное говно обсуждает киевлян. Типичная картина. Вы ещё больше гудите и путлера зовите. Может сытнее станете
    Слышь тело ты вонючку свою закрой,тут люди из Харькова пишут
    Nashwill
      Nashwill, 14.06.2020 08:25
    +1
    Liverpool, 14.06.2020 02:10
    И вообще что не так с п...ми? Ты ж в Европу рвёшься хохол? Там пи...р это тоже человек, причём имеющий больше прав, чем ты хохол!
    А чого ти за підарасів заступаєшся? А,ти себе захищаєш.. раніше треба було,а тепер пізно
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 02:19
    -7
    Frank Piter, 14.06.2020 00:50
    Опять над ОРДЛО распылили разжижитель мозгов. Администрация, убедительная просьба, оградить людей от донбасских животных.
    Ещё пару траншев от нас и разжижитель мозгов вам уже не будет нужен, мозги надо будет ещё как то собрать в одно целое и платёжеспособное)))
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 02:10
    -9
    viktor112007, 14.06.2020 01:04
    чому цього срущого підара не забанять, який засрав сторінку цілу своїми тупорилими коментами? хіба не видно, що воно неадекватне?
    И вообще что не так с п...ми? Ты ж в Европу рвёшься хохол? Там пи...р это тоже человек, причём имеющий больше прав, чем ты хохол!
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 02:08
    -7
    viktor112007, 14.06.2020 01:04
    чому цього срущого підара не забанять, який засрав сторінку цілу своїми тупорилими коментами? хіба не видно, що воно неадекватне?
    Да и кстати хохол, я не произнёс ни одного мата, а ты в первый же комент сказанул, ну и кого должны забанить?
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 01:56
    -9
    viktor112007, 14.06.2020 01:04
    чому цього срущого підара не забанять, який засрав сторінку цілу своїми тупорилими коментами? хіба не видно, що воно неадекватне?
    Только Джоли с аватарки прибери, ну не к лицу хохлу американской бабой притворяться...
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 01:55
    -10
    viktor112007, 14.06.2020 01:04
    чому цього срущого підара не забанять, який засрав сторінку цілу своїми тупорилими коментами? хіба не видно, що воно неадекватне?
    Скажи что нибудь остроумное, ну хохол))) Выпендрись перед тупорылыми)))
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 01:52
    -9
    Evgene Boykinyuk, 14.06.2020 01:50
    к чему здесь такие обращения, на футбольной ветке. футболисты далеки от народа, возможно они нас даже за людей не считают, а только как толпу за них болеющая.
    Это точно, как не крути...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 14.06.2020 01:50
    -1
    Liverpool, 13.06.2020 23:42
    Одно говно посвящает победу другому говну, простите, но хотел бы я увидеть это говно в карантин, когда нечего детям поесть дать....
    к чему здесь такие обращения, на футбольной ветке. футболисты далеки от народа, возможно они нас даже за людей не считают, а только как толпу за них болеющая.
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 01:37
    -9
    Liverpool, 14.06.2020 00:29
    Да ты мне хоть тысячу минусов впаяй, знай своё место, как собака, европа тебя не забудет, а вспомнит когда нужно будет мясо пушечное, больше вы не пригодны ни к чему(((
    ОРДЛО у тебя в головке, какой именно решать тебе))) Я с донбассом ничего общего не имею, равно как и с Украиной вцелом, а то что тебе пиарят укрсми, равно как и россми твои проблемы. Я лишь сказал, что вы Европе не нужны и это факт, а там брыкайтесь, хоть удавитесь.
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 01:29
    -10
    Мне вот интересно, вас бы всех сидящих сейчас за мониторами взять и отправить ну хотя-бы в дебальцево, там точно такие патриоты нужны, а то так какие ж вы патриоты, срать в коментах все умеют, а как же война с рассеей? И как же ваши витераны сейчас на гражданке себя ведут? Ну?
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 01:24
    -12
    Удачи тебе адекватный хохол, только хохол в трусы заправь)))
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.06.2020 01:04
    +7
    чому цього срущого підара не забанять, який засрав сторінку цілу своїми тупорилими коментами? хіба не видно, що воно неадекватне?
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 14.06.2020 00:50
    +8
    Опять над ОРДЛО распылили разжижитель мозгов. Администрация, убедительная просьба, оградить людей от донбасских животных.
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 00:29
    -14
    Да ты мне хоть тысячу минусов впаяй, знай своё место, как собака, европа тебя не забудет, а вспомнит когда нужно будет мясо пушечное, больше вы не пригодны ни к чему(((
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 00:27
    -10
    Или вы можете повторить?
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 00:23
    -13
    Всем кто приедет в Польшу и Грецию на плантации, большой привет, они не увидят как их братья в украине и беларуси падут героями))))
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 00:16
    -13
    Когда вы между собой устроите войну и московия будет бомбить киевщину не хнычте, европа вам поможет - уничтожить друг друга)))
    Liverpool
      Liverpool, 14.06.2020 00:12
    -13
    Скажу сразу вы - то есть русские, украинцы и беларусы, просто славянское говно, исторически не могущие поделить свои земли, вы не видите перспектив, а мы не желаем видеть не перспективных собратьев.
    Evgeniy Kulishov
      Evgeniy Kulishov, 14.06.2020 00:02
    +11
    Liverpool, 13.06.2020 23:42
    Одно говно посвящает победу другому говну, простите, но хотел бы я увидеть это говно в карантин, когда нечего детям поесть дать....
    Здесь никому не интересно какому говну ты свои победы посвящаешь.
    Zport.
      Zport., 13.06.2020 23:45
    +10
    Liverpool, 13.06.2020 23:42
    Одно говно посвящает победу другому говну, простите, но хотел бы я увидеть это говно в карантин, когда нечего детям поесть дать....
    Донецкое голодное говно обсуждает киевлян. Типичная картина. Вы ещё больше гудите и путлера зовите. Может сытнее станете
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 14.06.2020 00:50
    +8
    Опять над ОРДЛО распылили разжижитель мозгов. Администрация, убедительная просьба, оградить людей от донбасских животных.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.06.2020 01:04
    +7
    чому цього срущого підара не забанять, який засрав сторінку цілу своїми тупорилими коментами? хіба не видно, що воно неадекватне?
    Nashwill
      Nashwill, 14.06.2020 08:25
    +1
    Liverpool, 14.06.2020 02:10
    И вообще что не так с п...ми? Ты ж в Европу рвёшься хохол? Там пи...р это тоже человек, причём имеющий больше прав, чем ты хохол!
    А чого ти за підарасів заступаєшся? А,ти себе захищаєш.. раніше треба було,а тепер пізно
    Nashwill
      Nashwill, 14.06.2020 12:40
    0