Євген ДИКИЙ: «У 24-му турі УПЛ зафіксували 4 порушення карантину»

Виконавчий директор УПЛ - про відновлення чемпіонату України

Євген ДИКИЙ: «У 24-му турі УПЛ зафіксували 4 порушення карантину»
© ФК Чорноморець. Євген Дикий

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий підвів перші підсумки відновлення сезону в умовах карантину:

«За підсумками 24-го, першого посткарантинного туру, делегатами матчів було зафіксовано лише чотири порушення. Вони були в більшій мірі, скажімо так, на емоційному тлі, футболісти ще не зовсім перебудувалися.

Це було пов'язано зі святкуванням голів, футболісти обіймалися. Але вже в 25-му турі гравці більше святкували лікоть об лікоть.

Також в матчі-відкриття чемпіонату між «Колосом» і «Десною» було порушення дистанції в енергетичному колі. Плюс гравці на лавці запасних у неналежному вигляді використовували засоби захисту - маски були на підборідді. Також були порушення в матчах «Дніпро-1» - «Олімпік» і «Ворскла» - «Львів». Саме зі святкування голів».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dozor
      Dozor, 10.06.2020 11:29
    0
    Показуха во всей красе, вот так и живём...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.06.2020 22:30
    +1
    Прикольно порушення тільки в Колоса, Десни, Дніпра - 1, Ворскли, Олімпіка і Львова...... Решта всі в масках і руки мили. От вам керівництво укр футболу!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.06.2020 22:28
    +2
    Також були порушення в матчах «Дніпро-1» - «Олімпік» і «Ворскла» - «Львів». Саме зі святкування голів».
    =================================================================
    Аху....єть, а в матчах Шахти і Динамо всьо пучком, всі в масках !
    Добийте нах......уй мілкіші команди і буде вам щастя !
    Special2
      Special2, 09.06.2020 22:22
    0
    Что за бред? Борьба на поле возможна, 15 человек на 5кв.м при угловом можно, а обниматься нельзя
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.06.2020 22:28
    +2
    Також були порушення в матчах «Дніпро-1» - «Олімпік» і «Ворскла» - «Львів». Саме зі святкування голів».
    =================================================================
    Аху....єть, а в матчах Шахти і Динамо всьо пучком, всі в масках !
    Добийте нах......уй мілкіші команди і буде вам щастя !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.06.2020 22:30
    +1
    Прикольно порушення тільки в Колоса, Десни, Дніпра - 1, Ворскли, Олімпіка і Львова...... Решта всі в масках і руки мили. От вам керівництво укр футболу!
    Dozor
      Dozor, 10.06.2020 11:29
    0
    Показуха во всей красе, вот так и живём...
    Special2