Екс-півзахисник запорізького «Металурга» - про невідбувшийся перехід в «Металіст»

2233
0
ФК Чорноморець. Володимир Аржанов

У 2010-му році Володимир Аржанов міг перейти в «Металіст», але в останній момент трансфер зірвався. В результаті Аржанов разом з Володимиром Польовим за два мільйони доларів перейшов до київського «Арсеналу».

«Поговорив з генеральним директором «Металурга», він каже: «Тебе там хочуть бачити». Лутков, наш головний тренер, кличе до себе: «Все, домовилися. Переходиш до них». У нас якраз остання гра в чемпіонаті була з «Металістом». Я граю і думаю: «Добре, поміняю обстановку. У них єврокубки тоді були». У першому таймі Тейку послизнувся і Девіч забив - 0:1. У перерві заходимо в роздягальню, мені дають телефон: «Ти ж розумієш, якщо ми не виграємо сьогодні - ти нікуди не переходиш». У другому таймі стараюся, дають мені передачу - я в порожні ворота не влучив. А потім нам другий забили. Так я і не перейшов в «Металіст», - розповів Аржанов на ютуб-каналі Do Best!

У грудні 2019 року Володимира Аржанов покинув «Чорноморець». Взимку Аржанов був на перегляді в «Карпатах», але не підписав контракт і зараз знаходиться в статусі вільного агента.