УАФ: Зінченко увійшов у члени виконкому, а три віце-президента відкликані

Українська асоціація футболу у Львові прийняла кадрові рішення

УАФ: Зінченко увійшов у члени виконкому, а три віце-президента відкликані
© УАФ. Олександр Зінченко

Українська асоціація футбола офіційно повідомила, що на XXIII Конгресі УАФ, що відбувся у Львові, було внесено наступні зміни до складу керівних органів:

  • Із посад віце-президентів УАФ відкликано Костянтина Єлісєєва, Андрія Мацолу та Тараса Герулу.
  • Із посад членів Виконкому УАФ відкликано Володимира Бандурова, Томаса Грімма, Олександра Караваєва та Тараса Юрика.
  • На посади перших віце-президентів УАФ обрано Алана Плієва та Анатолія Дем'яненка.
  • На посади віце-президентів УАФ обрано Олександра Шевченка та Юрія Запісоцького, який обійматиме дві посади – віце-президента та генерального секретаря.
  • На посади членів Виконкому УАФ обрано Віктора Межейка, Євгена Дикого, Олександра Зінченка, Тараса Герулу та Василя Заторського.

Таким чином, за уточненими даними, з урахуванням оприлюднених змін, у президента Української асоціації футболу Андрія Павелка стало 12 заступників – віце-президентів УАФ (з них 5 – «перших»).

Керівництво Української асоціації футболу (УАФ)

  • Президент (1): Андрій Павелко
  • Перші віце-президенти (5): Вадим Костюченко, Олег Протасов, Назар Холодницький, Анатолій Дем'яненко, Алан Плієв.
  • Віце-президенти (7): Олександр Герега, Сергій Куніцин, Юрій Почотний, Олег Собуцький, Максим Єфімов, Олександр Шевченко, Юрій Запісоцький (генеральний секретар)
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex Bonderro
      Alex Bonderro, 12.06.2020 11:16
    0
    Спочатку подумав, шо це якись однофамілєц, і на сайті шось перепутали, зайшов на сайт УАФ і правда. Це такий гумор в керівництва УАФ, чи вони там шось дружньо вживають?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 09.06.2020 17:48
    +3
    DKTheBest2, 09.06.2020 17:26
    Одного? Без Влади? Ви серйозно?
    Да, согласен, это пробой Павелки... Я думаю, что при первом удобном случае ее тоже приобщат к этой ОПГ, дистанционно.... На малинах всегда присутствовали женщины, закон жанра.... Помните просьбу шалавы Горбатого сыграть Мурку внедренному менту на малине?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 09.06.2020 17:26
    +5
    Одного? Без Влади? Ви серйозно?
    volf2020
      volf2020, 09.06.2020 17:23
    +2
    А Зінченко за які такі досягнення може хто просвятити?
    turist86
      turist86, 09.06.2020 17:17
    +3
    А за які заслуги обрали саме Зінченка? Чому не Шовковського або Лужного? І як він буде працювати, дистанційно з Англії? Але чому тут дивуватися, Колліна і Грімм також жили в ЄС, лише іноді навідуючись в Україну.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 09.06.2020 16:45
    +3
    Я бы наверное в осадок выпал, если бы там вдруг оказались работящие люди. Пока все идет по ранее намеченному плану. К существующим одиозным личностям в Исполкоме и вице-президентам добавились такие-же некомпетентные и очень интересные личности, один Межейко чего стоит ( надеюсь еще не забыта его руководящая роль в разгоне Запорожского майдана и приговор суда по этому случаю - 5 лет лишения свободы). При всей моей фантазии не могу представить плодотворную работу члена Исполкома действующего футболиста Зинченко, по другим личностям тоже есть неординарные вопросы, но пусть ими занимаются правоохранительные органы. Павелка подбирает себе подобных, и эта компашка скорее подпадает под новый закон Украины " О ворах в законе"... При таком руководстве нашим футболом, который сейчас свалился в неуправляемый штопор, я не вижу руководителя, который сможет помочь остановить этот процесс полного развала, на ладан дышащего организма, под названием - УКРАИНСКИЙ ФУТБОЛ...
    zac1310
      zac1310, 09.06.2020 16:02
    +1
    Зинченко член исполкома
    Да, команда мощная, все "птенцы гнезда петрова" разбавленные бывшими футболистами ДК, самого порошенка не хватает только
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 09.06.2020 15:12
    +5
    У не до фига ли там руководителей?
    ihor7003
    online
      ihor7003, 09.06.2020 14:50
    +9
    Что за бредятина????
    ihor7003
    online
      ihor7003, 09.06.2020 14:50
    +9
    Что за бредятина????
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 09.06.2020 17:26
    +5
    Одного? Без Влади? Ви серйозно?
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 09.06.2020 15:12
    +5
    У не до фига ли там руководителей?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 09.06.2020 17:48
    +3
    DKTheBest2, 09.06.2020 17:26
    Одного? Без Влади? Ви серйозно?
    Да, согласен, это пробой Павелки... Я думаю, что при первом удобном случае ее тоже приобщат к этой ОПГ, дистанционно.... На малинах всегда присутствовали женщины, закон жанра.... Помните просьбу шалавы Горбатого сыграть Мурку внедренному менту на малине?
    turist86
    online
      turist86, 09.06.2020 17:17
    +3
    А за які заслуги обрали саме Зінченка? Чому не Шовковського або Лужного? І як він буде працювати, дистанційно з Англії? Але чому тут дивуватися, Колліна і Грімм також жили в ЄС, лише іноді навідуючись в Україну.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 09.06.2020 16:45
    +3
    Я бы наверное в осадок выпал, если бы там вдруг оказались работящие люди. Пока все идет по ранее намеченному плану. К существующим одиозным личностям в Исполкоме и вице-президентам добавились такие-же некомпетентные и очень интересные личности, один Межейко чего стоит ( надеюсь еще не забыта его руководящая роль в разгоне Запорожского майдана и приговор суда по этому случаю - 5 лет лишения свободы). При всей моей фантазии не могу представить плодотворную работу члена Исполкома действующего футболиста Зинченко, по другим личностям тоже есть неординарные вопросы, но пусть ими занимаются правоохранительные органы. Павелка подбирает себе подобных, и эта компашка скорее подпадает под новый закон Украины " О ворах в законе"... При таком руководстве нашим футболом, который сейчас свалился в неуправляемый штопор, я не вижу руководителя, который сможет помочь остановить этот процесс полного развала, на ладан дышащего организма, под названием - УКРАИНСКИЙ ФУТБОЛ...
    volf2020
      volf2020, 09.06.2020 17:23
    +2
    А Зінченко за які такі досягнення може хто просвятити?
    zac1310
    online
      zac1310, 09.06.2020 16:02
    +1
    Зинченко член исполкома
    Да, команда мощная, все "птенцы гнезда петрова" разбавленные бывшими футболистами ДК, самого порошенка не хватает только
    Alex Bonderro
      Alex Bonderro, 12.06.2020 11:16
    0
    Спочатку подумав, шо це якись однофамілєц, і на сайті шось перепутали, зайшов на сайт УАФ і правда. Це такий гумор в керівництва УАФ, чи вони там шось дружньо вживають?