Матч Динамо і Колоса перенесений на 22 червня

Зустріч відбудеться в Києві

Матч Динамо і Колоса перенесений на 22 червня
© ФК Динамо Київ

Матч 27-го туру Прем'єр-ліги, в якому «Динамо» прийматиме «Колос», перенесений на понеділок, 22 червня.

Відзначимо, що гра повинна була відбутися у неділю 21 червня. Але за згодою між клубами Дирекція української Прем'єр-ліги постановила перенести матч.

Час початку зустрічі залишається незмінним - 17:00.

Нагадаємо, що в 26-му турі УПЛ «Динамо» 13 червня зіграє з «Зорею», а «Колос» 14 червня зустрінеться з «Шахтарем».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 09.06.2020 16:08
    +1
    serge_kr, 09.06.2020 14:06
    И почему перенесли? Может потому чтобы посмотреть как сыграет свой матч Зоря днем ранее?
    а что смотреть?
    если проиграет Заря надо выигрывать
    если выиграет Заря, тем более надо выигрывать
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 09.06.2020 15:57
    0
    serge_kr, 09.06.2020 14:06
    И почему перенесли? Может потому чтобы посмотреть как сыграет свой матч Зоря днем ранее?
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 09.06.2020 14:31
    +1
    Еще возможно потому, что Минай и Динамо 17 июня играют полуфинал КУ...
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 09.06.2020 14:12
    +1
    serge_kr, 09.06.2020 14:06
    И почему перенесли? Может потому чтобы посмотреть как сыграет свой матч Зоря днем ранее?
    Потому что кроты и мы на одном стадионе играем. Оба матча в один день, поэтому и перенесли.
    serge_kr
    online
      serge_kr, 09.06.2020 14:06
    +5
    И почему перенесли? Может потому чтобы посмотреть как сыграет свой матч Зоря днем ранее?
    serge_kr
    online
      serge_kr, 09.06.2020 14:06
    +5
    И почему перенесли? Может потому чтобы посмотреть как сыграет свой матч Зоря днем ранее?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 09.06.2020 16:08
    +1
    serge_kr, 09.06.2020 14:06
    И почему перенесли? Может потому чтобы посмотреть как сыграет свой матч Зоря днем ранее?
    а что смотреть?
    если проиграет Заря надо выигрывать
    если выиграет Заря, тем более надо выигрывать
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 09.06.2020 14:31
    +1
    Еще возможно потому, что Минай и Динамо 17 июня играют полуфинал КУ...
    Cityzen83
    online
      Cityzen83, 09.06.2020 14:12
    +1
    serge_kr, 09.06.2020 14:06
    И почему перенесли? Может потому чтобы посмотреть как сыграет свой матч Зоря днем ранее?
    Потому что кроты и мы на одном стадионе играем. Оба матча в один день, поэтому и перенесли.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 09.06.2020 15:57
    0
    serge_kr, 09.06.2020 14:06
    И почему перенесли? Может потому чтобы посмотреть как сыграет свой матч Зоря днем ранее?