ЦИГАНИК: «Забудьте про вибори президента УПЛ на півроку, або навіть на рік»

Журналіст прогнозує, що нового боса вітчизняної Прем'єр-ліги оберуть не скоро

ЦИГАНИК: «Забудьте про вибори президента УПЛ на півроку, або навіть на рік»
© УПЛ

Журналіст Ігор Циганик розповів про ситуацію, що склалася навколо виборів нового президента української Прем'єр-ліги.

«Забудьте про вибори президента УПЛ як мінімум на півроку, а, можливо, навіть і на рік. Тому що на даному етапі нічого не рухається в цьому напрямку, і нічого невідомо з виборів президента УПЛ. Я думаю, що цей процес зовсім не швидкий. Наступний сезон, ймовірно, пройде при таких же реаліях, які існують. Прем'єр-лігою керуватиме Євген Дикий, який на поточний момент є виконавчим директором, і він буде поки виконувати функції президента УПЛ. Я прогнозую, що виборів УПЛ до кінця наступного сезону не буде», - заявив Циганик.

Нагадаємо, раніше вибори президента УПЛ кілька разів переносилися через пандемію коронавірусу. В останній раз було оголошено, що вони відкладені на невизначений термін.

Раніше свої кандидатури на пост президента УПЛ висували Олександр Шевченко, Олег Смалійчук і Михайло Метревелі, проте за останній час перший встиг отримати посаду віце-президента УАФ, а другий - стати власником «Карпат».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 09.06.2020 18:01
    +1
    Александр Бондарь, 09.06.2020 14:47
    Цыганник балабол редкий конечно ,но и Павелко не фонтан.Я не знаю там кухни всей,но на столько разных вице президентов деньги есть.А то что клубы "умирают" денег нет.Месячную за отдайте условной Ниве Тернополь ну или таким же клубам
    Такого количества штатных работников как в нашей УАФ нет ни в одной федерации футбола Европы! Теперь понятно, куда идут деньги выделяемые УЕФА и ФИФА на развитие отечественного футбола? Ведь там средняя зарплата - более 200 тысяч грн.... Потому туда и рвутся всякие отбросы общества, которые не смогли реализовать себя в нормальной жизни - казнокрады, уголовные преступники, мошенники, люди с липовыми дипломами и обыкновенные неучи, которые не смогут отличить футбольный мяч от волейбольного. И всех в стране,даже нашего любимого Президента Украины, такое положение дел устраивает... Потому что все, кто в наглую, кто втихаря, воруют наши деньги... Футбол эти люди рассматривают только как способ обогатиться, не более...
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 09.06.2020 14:47
    0
    Цыганник балабол редкий конечно ,но и Павелко не фонтан.Я не знаю там кухни всей,но на столько разных вице президентов деньги есть.А то что клубы "умирают" денег нет.Месячную за отдайте условной Ниве Тернополь ну или таким же клубам
    zzg77
    online
      zzg77, 09.06.2020 14:34
    +4
    Вот она, украинская Ванга!
    Trasher311987
      Trasher311987, 09.06.2020 14:34
    +5
    Пожалуйста отберите у него лицензию журналиста.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 09.06.2020 14:01
    +4
    Зачем он вообще нужен? Их все равно видят только когда выбирают и увольняют. А так президент УПЛ это человек невидимка
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 09.06.2020 13:48
    -2
    это динамовцы хотят вечно кого то снести) тренера, суркиса, президента)
    chackk
      chackk, 09.06.2020 13:41
    0
    Павелко нормальний і адекватний керівник..знести його хочуть сепари і неадеквати типо франкова.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 09.06.2020 14:34
    +5
    Пожалуйста отберите у него лицензию журналиста.
    zzg77
    online
      zzg77, 09.06.2020 14:34
    +4
    Вот она, украинская Ванга!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 09.06.2020 14:01
    +4
    Зачем он вообще нужен? Их все равно видят только когда выбирают и увольняют. А так президент УПЛ это человек невидимка
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 09.06.2020 18:01
    +1
    Александр Бондарь, 09.06.2020 14:47
    Цыганник балабол редкий конечно ,но и Павелко не фонтан.Я не знаю там кухни всей,но на столько разных вице президентов деньги есть.А то что клубы "умирают" денег нет.Месячную за отдайте условной Ниве Тернополь ну или таким же клубам
    Такого количества штатных работников как в нашей УАФ нет ни в одной федерации футбола Европы! Теперь понятно, куда идут деньги выделяемые УЕФА и ФИФА на развитие отечественного футбола? Ведь там средняя зарплата - более 200 тысяч грн.... Потому туда и рвутся всякие отбросы общества, которые не смогли реализовать себя в нормальной жизни - казнокрады, уголовные преступники, мошенники, люди с липовыми дипломами и обыкновенные неучи, которые не смогут отличить футбольный мяч от волейбольного. И всех в стране,даже нашего любимого Президента Украины, такое положение дел устраивает... Потому что все, кто в наглую, кто втихаря, воруют наши деньги... Футбол эти люди рассматривают только как способ обогатиться, не более...
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 09.06.2020 14:47
    0
    Цыганник балабол редкий конечно ,но и Павелко не фонтан.Я не знаю там кухни всей,но на столько разных вице президентов деньги есть.А то что клубы "умирают" денег нет.Месячную за отдайте условной Ниве Тернополь ну или таким же клубам
    chackk
      chackk, 09.06.2020 13:41
    0
    Павелко нормальний і адекватний керівник..знести його хочуть сепари і неадеквати типо франкова.