Георгій ЦІТАІШВІЛІ: «Я цього шансу чекав довго»

Півзахисник «Динамо» - про гру в старті «біло-синіх»

Георгій ЦІТАІШВІЛІ: «Я цього шансу чекав довго»
© ФК Динамо Київ. Георгій Цітаішвілі

Півзахисник київського «Динамо» Георгій Цітаішвілі розповів, як йому грається в стартовому складі столичної команди.

«Кожному гравцеві дають шанс, перш ніж робити висновки. Я цього шансу чекав довго. Тепер про мою гру судитимуть президент, тренерський штаб і люди. Я свою справу зробив і знаю, що це не моя межа, я можу набагато більше.

Якщо не брати до уваги, що я не грав майже весь сезон, то в своїй першій грі я зіграв непогано як фізично, так і з м'ячем», - сказав Георгій.

Нагадаємо, після карантину Цітаішвілі виходив з перших хвилин в обох матчах «Динамо».

Читайте також: Георгій ЦІТАІШВІЛІ: «Рахунок на табло, і зрозуміло, хто атакував в матчі»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 09.06.2020 16:35
    +1
    pike1, 09.06.2020 14:36
    мошенничать их учат тренеры, а вот не успев еще нормально поиграть, он начал оценивать уровень своей игры, это очень настораживает да и слова о том что президент должен судить уровень его игры тоже выглядет глупо и лишний раз подтвеждает что сурок не тем занимается
    100500%
    zac1310
    online
      zac1310, 09.06.2020 16:34
    -1
    Forever_young_13, 09.06.2020 12:31
    Не успел закрепиться в основе, но уже научился мошенничать в чужой штрафной как Милевский. Гавно, а не футболист.
    про "гавно" Вы не правы. Все они "рисуют", бьют "из подтишка", "ноют" и др. и пр. Так их учат, победа прежде всего, тебя коснулись - падай, как убитый, судья не видит - хоть глаз выноли противнику, сбил, да хоть ноги оторвал - никогда не признавайся, говори, что сиграл в мяч, а противник - плакса
    zac1310
    online
      zac1310, 09.06.2020 16:29
    -1
    Рановато тебе, пацаненок, зазнаваться! Долго он ждал! Долго - три года, что ли?
    ЗЫ При всём выше сказанном, считаю Циташвили талантливым игроком. Но отношение к себе любимому, и к своему немерянному талантищу не может не настораживать
    pike1
      pike1, 09.06.2020 14:36
    +1
    мошенничать их учат тренеры, а вот не успев еще нормально поиграть, он начал оценивать уровень своей игры, это очень настораживает да и слова о том что президент должен судить уровень его игры тоже выглядет глупо и лишний раз подтвеждает что сурок не тем занимается
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 09.06.2020 12:51
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    ShakhtarUberAlles, 09.06.2020 12:40
    Думаешь он не в основе этого не делал?)
    Конечно делал. Он СИМУЛЯНТ с рождения. Тьху на него...
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 09.06.2020 12:40
    +1
    Forever_young_13, 09.06.2020 12:31
    Не успел закрепиться в основе, но уже научился мошенничать в чужой штрафной как Милевский. Гавно, а не футболист.
    Думаешь он не в основе этого не делал?)
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 09.06.2020 12:31
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Не успел закрепиться в основе, но уже научился мошенничать в чужой штрафной как Милевский. Гавно, а не футболист.
    zac1310
    online
      zac1310, 09.06.2020 16:35
    +1
    pike1, 09.06.2020 14:36
    мошенничать их учат тренеры, а вот не успев еще нормально поиграть, он начал оценивать уровень своей игры, это очень настораживает да и слова о том что президент должен судить уровень его игры тоже выглядет глупо и лишний раз подтвеждает что сурок не тем занимается
    100500%
    pike1
    online
      pike1, 09.06.2020 14:36
    +1
    мошенничать их учат тренеры, а вот не успев еще нормально поиграть, он начал оценивать уровень своей игры, это очень настораживает да и слова о том что президент должен судить уровень его игры тоже выглядет глупо и лишний раз подтвеждает что сурок не тем занимается
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 09.06.2020 12:40
    +1
    Forever_young_13, 09.06.2020 12:31
    Не успел закрепиться в основе, но уже научился мошенничать в чужой штрафной как Милевский. Гавно, а не футболист.
    Думаешь он не в основе этого не делал?)