UFC 250: Аманда Нуньєс – Фелісія Спенсер. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію шоу UFC з Лас-Вегаса в ніч з 6 на 7 червня

UFC 250: Аманда Нуньєс – Фелісія Спенсер. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© UFC

В ніч з 6 на 7 червня в американському Лас-Вегасі пройде турнір зі змішаних єдиноборств UFC 250. Шоу відбудеться без глядачів через пандемію коронавірусу.

У головному протистоянні в октагоні зійдуться Аманда Нуньєс з Бразилії (19–4) та Фелісія Спенсер з Канади (8–1). На кону буде стояти титул чемпіонки світу в напівлегкій вазі, яким володіє Нуньєс. Вона і є фаворитом з коефіцієнтом від 1.15 до 1.17. На її суперницю букмекерські контори дають котирування від 5.45 до 6.65.

Ранні попередні бої стартують о 01:00 за Києвом, попередній кард очікується о 03:00, основний кард запланований на 05:00, а головний бій турніру розпочнеться близько 07:00 за київським часом. У прямому ефірі турнір покажуть телеканали ESPN, UFC TV. В Україні бій можна подивитися на Setanta Sports.

Дивіться відеотрансляцію на Sport.ua.

ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ: сайт 1, сайт 2, сайт 3, сайт 4

UFC 250

Лас-Вегас (США). 06–07.06.2020

05:00. Основний кард:

  • Аманда Нуньєс (Бразилія) – Фелісія Спенсер (Канада / США)
  • Рафаель Ассунсао (Бразилія) – Коді Гарбрандт (США)
  • Алджамейн Стерлінг (США) – Корі Сандхаген (США)
  • Ніл Магні (США) – Ентоні Рокко Мартін (США)
  • Едді Вайнленд (США) – Шон О'Меллі (США)

03:00. Попередній кард:

  • Алекс Касерес (США) – Чейс Хупер (США)
  • Йен Хейніш (США) – Джеральд Мершарт (США)
  • Коді Стаманн (США) – Брайан Келлехер (США)
  • Чарльз Бірд (США) – Макі Пітоло (США)

01:00. Ранній попередній кард:

  • Жуссієр Форміга (Бразилія) – Алекс Перес (США)
  • Алонсо Меніфілд (США) – Девін Кларк (США)
  • Еван Данем (США) – Герберт Бернс (Бразилія)

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
    online
      vizuals, 07.06.2020 07:26
    0
    Нудізм якийсь
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 05:36
    +1
    Ну и шо там с боем?
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 04:52
    0
    I can kill for Nunes .
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 04:41
    +1
    Написано же "Live трансляция" -- что там на ринге???
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 04:27
    0
    мочите что ли? уже оплатил мигого за грывню, а там хокей?? Рака вам простаты.
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 04:21
    +1
    Прошел круги ада с регистрацией/анализацией, обновлением Ace, но нифика.
    Кто то действительно смотрит бой? Что там?
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 04:09
    +1
    Ссылки на трансляцию не работают.
    Думал первый раз в жизни посмотрю ufc бесплатно - ах нет.
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 03:54
    +1
    Забыл сказать, что тут ясно кто победит. Главное только что бы как обычно - красиво 😍
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 03:53
    +1
    Нуньес Аманда - одна из лучших спортсменок современности.
    А как владеле четвёртой плойки добавлю : она лучшая на сейчас.
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 05:36
    +1
    Ну и шо там с боем?
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 04:41
    +1
    Написано же "Live трансляция" -- что там на ринге???
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 04:21
    +1
    Прошел круги ада с регистрацией/анализацией, обновлением Ace, но нифика.
    Кто то действительно смотрит бой? Что там?
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 04:09
    +1
    Ссылки на трансляцию не работают.
    Думал первый раз в жизни посмотрю ufc бесплатно - ах нет.
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 03:54
    +1
    Забыл сказать, что тут ясно кто победит. Главное только что бы как обычно - красиво 😍
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 03:53
    +1
    Нуньес Аманда - одна из лучших спортсменок современности.
    А как владеле четвёртой плойки добавлю : она лучшая на сейчас.
    vizuals
    online
      vizuals, 07.06.2020 07:26
    0
    Нудізм якийсь
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 04:52
    0
    I can kill for Nunes .
    8number
    online
      8number, 07.06.2020 04:27
    0
    мочите что ли? уже оплатил мигого за грывню, а там хокей?? Рака вам простаты.