Потрібен бюджет більше. Київ-Баскет відмовився від участі у Лізі чемпіонів

У минулому сезоні кияни вийшли до 1/4 фіналу Кубка Європи

© ФБУ. Айнарс Багатскіс

Український баскетбольний клуб «Київ-Баскет» вирішив відмовитися від запропонованої ФІБА прямої путівки до групового раунду Ліги чемпіонів.

Головний тренер команди Айнарс Багатскіс пояснив, що для участі в топ-змаганні потрібен зовсім інший рівень бюджету, щоб побудувати солідну команду. Тепер клуб все ще може стартувати у кваліфікації турніру, а якщо програє, то автоматично перейде у Кубок Європи.

Чемпіонат України 2019/20 був завершений достроково. Чемпіоном був названий «Дніпро», друге місце зайняв «Київ-Баскет», а третє – «Прометей» з Кам'янського.

У минулому сезоні «Київ-Баскет» (як і «Дніпро») виступав в Кубку Європи, причому кияни вийшли до 1/4 фіналу, де програли турецькому клубу «Каршіяка».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!