Мілевський, Хачеріді і Нойок розгромили Рух в брестському дербі

Чотири голи забило «Динамо» і вийшло на 6-те місце у турнірній таблиці

© ФК Динамо Брест

Сьогодні, 31 травня, відбулися матчі 11-го туру чемпіонату Білорусі. У вечірньому матчі зустрічалися «Рух» і «Динамо», обидві команди з Бреста. Поєдинок завершився розгромною перемогою динамівців з рахунком 4:1.

У переможців в стартовому складі вийшли троє українських футболістів: Артем Мілевський, Євген Хачеріді та Олександр Нойок. При цьому Мілевський отримав жовту картку на 68-й хвилині і був замінений за 5 хвилин до кінця матчу.

Брестське «Динамо» набрало 16 очок та піднялося на 6-те місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Білорусі. 11-й тур

«Рух» Брест – «Динамо» Брест – 1:4

Голи: Діалло, 14 – Кисляк, 30, Савицький, 72, 81, Лаптєв, 86.

БАТЕ – «Іслоч» – 1:0

Гол: Міліч, 39 (пен).

«Енергетик-БГУ» – «Вітебськ» – 3:3

Голи: Бакіч, 33, Умаров, 40, Тве, 44 – Каріока, 9, Ніколаеску, 42 (пен), Жуліо Сезар, 90+4.