Випадково розбив його айфон. Український боєць ММА побив блогера з Росії

Аскар Можаров поквитався за знущання від Максима Мернеса у Instagram

Випадково розбив його айфон. Український боєць ММА побив блогера з Росії
© Instagram. Аскар Можаров

Український боєць Аскар Можаров (19–8), якого в світі ММА називають українським Макгрегором, в Пхукеті побив російського блогера Максима Мернеса. Сутичка сталася під час прогулянки українця, який вже близько півроку живе і тренується в Таїланді. Мернес також живе в Пхукеті, стежить за боями ММА і мав необережність висміювати Аскара в соцмережах. Чоловіча розмова закінчився для росіянина не дуже вдало.

Аскар Можаров розповів: «Культурно його запитав, для чого ці знущання наді мною в Instagram, він у відповідь нічого розумнішого ніж «чого ти так зухвало себе ведеш» і «ти хто такий» придумати не зміг. Не виключаю, що свідомо намагався спровокувати мене. Каюсь, не витерпів. Показав йому одне зі своїх фірмових захоплень і акуратно доторкнувся до його обличчя кулаком. Ненароком розбив його телефон.

Тепер він щось розповідає про виставковий бій. Це смішно. Не заздрю ​​йому. Готовий битися з Мернесом однією лівою рукою. Ноги навіть підключати не буду. Пам'ятаю, як у 2013 році в Москву приїхав Володимир Кличко та влаштував громадську прочуханку Алєксандру Повєткіну. Або як Саша Усик в 2018 році в Москві декласував Мурата Гассієва. Мернеса чекатиме ще сумніша доля. Чекаю від нього умов проведення бою».

Максим Мернес відповів: «Якщо цей незграбний українець думає, що після його фізичного впливу я накладу в штани, він сильно помиляється. Точно не йому вирішувати, що мені писати в соціальних мережах. Покараю Можарова його ж зброєю. Сформую справедливі правила та умови проведення бою, щоб нівелювати його очевидні переваги в антропометрії і фізичних кондиціях.

Купа м'язів – це далеко не гарантія перемоги. Поєдинок проведемо восени – мені потрібно буде підготуватися. У мене більше 350 тисяч дописувачів у Інстаграм, у нього 200 тисяч. Плюс понад 150 тисяч глядачів на моєму ютуб-каналі. Думаю, їм буде цікаво побачити нашу чоловічу розмову за допомогою жестів».

Аскару Можарову 25 років, він народився та виріс в Одесі. Професійну кар'єру в змішаних єдиноборствах почав в 2014 році. У 2018–19 роках володів поясом чемпіона в китайській організації YunFeng. Провів 27 боїв, в яких здобув 19 перемог. Зріст 190 см, вага 93 кг.

Максиму Мернесу 24 роки, він є російським блогером і бізнесменом, автором книг «Економіка цифрової ери», «Трансерфінг мислення» і «Мій шлях до мільйона доларів». Останні роки живе в Таїланді, де володіє нерухомістю. Зріст 178 см, вага 75 кг.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Klitschko-brothers

(474 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 01.06.2020 17:39
    +1
    Ove, 30.05.2020 04:22
    В октагоне с соперником не получается будем побеждать блогеров)
    Побеждать будем не блогеров,а кацапов
    Ва Са
      Ва Са, 31.05.2020 19:15
    0
    Треба було натикати кацапу - повний рот . По самі гланди . Щоб заспокоївся нареші .
    Fred
      Fred, 31.05.2020 18:27
    0
    Тот блогер с Раши напустил в штаны и просит кого то разобраться
    Trollface
    online
      Trollface, 31.05.2020 14:24
    0
    Все по-делу. Можно было и в рот кулаком, чтобы меньше говорил. Блохер
    Ove
      Ove, 31.05.2020 11:34
    0
    vizuals, 30.05.2020 04:30
    Не побеждать, а шлепать по попке - разные вещи
    Ну себя по хайпу там победа не меньше
    Stefan
      Stefan, 30.05.2020 19:34
    +1
    Забыл, что за базар могут попросить ответить...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 30.05.2020 18:47
    -5
    Виктор Иванов, 30.05.2020 11:48
    А где Грицай? Почему не вызывает украино-таиландского Аскара?
    Его в Браворах запоковали, говорят...
    sand
    online
      sand, 30.05.2020 18:29
    +1
    Я так понимаю, блогер - синоним слова "дебил"?
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2020 12:46
    +4
    Виктор Иванов, 30.05.2020 12:41
    Ты болен? Я пенсионер, и кого то ещё на бой буду вызывать? Это у тебя башка не в ту сторону варит. папу своего вызови на бой. Может ремня получишь. Тут таких троллей как ты уже штук 10, так что в очередь с комментами. Украина едина.
    А про тролей - ну ка - пруф дай мені. Що ж я натролив тут - хоч щось, хочаб один пост
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2020 12:45
    +7
    Виктор Иванов, 30.05.2020 12:41
    Ты болен? Я пенсионер, и кого то ещё на бой буду вызывать? Это у тебя башка не в ту сторону варит. папу своего вызови на бой. Может ремня получишь. Тут таких троллей как ты уже штук 10, так что в очередь с комментами. Украина едина.
    О господі. Так припини херню пороти тут, пенсіонер
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 12:41
    -14
    vizuals, 30.05.2020 12:32
    Слухай ти, поц, ти учора мене визвав на бій, і злився так закрий свого рота, і перелогінься
    Ты болен? Я пенсионер, и кого то ещё на бой буду вызывать? Это у тебя башка не в ту сторону варит. папу своего вызови на бой. Может ремня получишь. Тут таких троллей как ты уже штук 10, так что в очередь с комментами. Украина едина.
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2020 12:32
    +5
    Виктор Иванов, 30.05.2020 11:48
    А где Грицай? Почему не вызывает украино-таиландского Аскара?
    Слухай ти, поц, ти учора мене визвав на бій, і злився так закрий свого рота, і перелогінься
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 11:48
    -9
    А где Грицай? Почему не вызывает украино-таиландского Аскара?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 30.05.2020 11:02
    +4
    Таких расейских блогеров-миллионеров надо зрения лишать...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 30.05.2020 09:40
    -9
    Хулигані, блін! Як Танюха Чорновіл з кулемета б'є грузін!
    Денис Тесленко
      Денис Тесленко, 30.05.2020 09:40
    +5
    Помогите спасите в жопу меня выеб... баба таиландская
    Kromus2007
      Kromus2007, 30.05.2020 08:42
    +8
    Аскару вручить Оскар,а рашисту еще пенделя надо было дать
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 30.05.2020 08:37
    +9
    Блогер является автором кники "Мой путь к миллиону долларов" Дальше можно не продолжать
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2020 04:30
    +2
    Ove, 30.05.2020 04:22
    В октагоне с соперником не получается будем побеждать блогеров)
    Не побеждать, а шлепать по попке - разные вещи
    Ove
      Ove, 30.05.2020 04:22
    -9
    В октагоне с соперником не получается будем побеждать блогеров)
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2020 03:23
    +14
    Культурно його запитав,)))
    Я собі уявляю це культурне питання, але як б там не було, пиздити рассеян - діло хороше
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 30.05.2020 08:37
    +9
    Блогер является автором кники "Мой путь к миллиону долларов" Дальше можно не продолжать
    Kromus2007
    online
      Kromus2007, 30.05.2020 08:42
    +8
    Аскару вручить Оскар,а рашисту еще пенделя надо было дать
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2020 12:45
    +7
    Виктор Иванов, 30.05.2020 12:41
    Ты болен? Я пенсионер, и кого то ещё на бой буду вызывать? Это у тебя башка не в ту сторону варит. папу своего вызови на бой. Может ремня получишь. Тут таких троллей как ты уже штук 10, так что в очередь с комментами. Украина едина.
    О господі. Так припини херню пороти тут, пенсіонер
    turist86
    online
      turist86, 30.05.2020 00:44
    +6
    Значит, драка как произошла. Рафик рассказывает, что он вместе со своими друзьями-дзюдоистами - тяжвесами мирно курили возле подъезда в 3 часа ночи. Значит, произошло совпадение, в тот момент, когда Рафик вытащил нож, чтобы его наточить, в этот момент скрипач вышел из подъезда, соседский. Скрипач выходит, видит у него в руках ножик. И Рафик как бы прячет ножик и глаза прячет, типа «я не хочу на тебя смотреть» - скрипачу. А этот нет, пришел-зашел в круг дзюдоистов и начал всем в глаза смотреть, и говорит, типа: «Я сильный, вы слабые дзюдоисты». Рафик говорит, он сам очки снял, по полу ударил и ногой начал свои очки топтать. Потом вытащил скрипку, начал разбивать об дверь подъезда, говоря «смотрите. какой я сильный скрипач». Эти говорят: «Брат, мы не хотим с тобой драться»- «Нет, посмотрите, какой я сильный». Как Кинг-Конг бил себя в грудь, ребра все себе сломал. Даже после этого он не успокоился. Рафик друзей взял, говорит, давайте пойдем, домой зайдем, это- шизофреник. Он говорит: «Нет, подождите». Локтем себе ударил в солнечное сплетение - внутреннее кровоизлияние. И еще говорит: « вы, дзюдоисты, я вам покажу прием»- взял себя за затылок и в окно первого этажа. Типа, «смотрите, какой я прием знаю». Рафик с друзьями быстро прибежали в милицию, говорят: « там человек сознание потерял, сумасшедший». Вот так это было по рассказам Рафика.
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2020 12:32
    +5
    Виктор Иванов, 30.05.2020 11:48
    А где Грицай? Почему не вызывает украино-таиландского Аскара?
    Слухай ти, поц, ти учора мене визвав на бій, і злився так закрий свого рота, і перелогінься
    Денис Тесленко
      Денис Тесленко, 30.05.2020 09:40
    +5
    Помогите спасите в жопу меня выеб... баба таиландская
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 30.05.2020 01:36
    +5
    Интернет,как и Тайланд-свободное пространство,но за свои слова всегда нужно отвечать,а не скулить что бы за тебя кто-то впрягся.Тфу,тряпка.
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2020 12:46
    +4
    Виктор Иванов, 30.05.2020 12:41
    Ты болен? Я пенсионер, и кого то ещё на бой буду вызывать? Это у тебя башка не в ту сторону варит. папу своего вызови на бой. Может ремня получишь. Тут таких троллей как ты уже штук 10, так что в очередь с комментами. Украина едина.
    А про тролей - ну ка - пруф дай мені. Що ж я натролив тут - хоч щось, хочаб один пост
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 30.05.2020 11:02
    +4
    Таких расейских блогеров-миллионеров надо зрения лишать...
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2020 04:10
    +3
    І взагалі, який бій, Можаров його як шавку просто по попці, а воно триндить, що хоче битися, брехло
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2020 04:30
    +2
    Ove, 30.05.2020 04:22
    В октагоне с соперником не получается будем побеждать блогеров)
    Не побеждать, а шлепать по попке - разные вещи
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 01.06.2020 17:39
    +1
    Ove, 30.05.2020 04:22
    В октагоне с соперником не получается будем побеждать блогеров)
    Побеждать будем не блогеров,а кацапов
    Stefan
      Stefan, 30.05.2020 19:34
    +1
    Забыл, что за базар могут попросить ответить...
    sand
    online
      sand, 30.05.2020 18:29
    +1
    Я так понимаю, блогер - синоним слова "дебил"?
    Ва Са
      Ва Са, 31.05.2020 19:15
    0
    Треба було натикати кацапу - повний рот . По самі гланди . Щоб заспокоївся нареші .
    Fred
      Fred, 31.05.2020 18:27
    0
    Тот блогер с Раши напустил в штаны и просит кого то разобраться
    Trollface
    online