Джерело: «Смалійчук купив Карпати у Димінського»

У львівського клубу змінився кінцевий бенефіціар

Джерело: «Смалійчук купив Карпати у Димінського»
© ФК Карпати Львів. Олег Смалійчук

Український спортивний журналіст Роман Бебех стверджує, що футбольний агент і колишній віце-президент «Карпат» Олег Смалійчук викупив львівський клуб у Петра Димінського.

«Олег Смалійчук купив у Петра Димінського львівські «Карпати». Саме прізвище Смалійчука тепер стоїть серед кінцевих бенефіціарів ТЗОВ ПФК «Карпати». Димінський тепер не має стосунку до львівського клубу! Завершується ціла ера і починається нова!», — написав Бебех в твіттері.

Раніше «Карпати» висунули Смалійчука у якості кандидата на посаду президента УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.05.2020 14:59
    0
    За 1 грн или ск там пиарили?
    DidOk
    online
      DidOk, 27.05.2020 14:52
    +4
    І хто стоїть за Смалійчуком ?
    Альфа-Банк ?
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 27.05.2020 14:50
    0
    "конченый бенефициар"????. Да он вас интернетных журналюг по судах затаскает за такие слова
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 14:20
    -17
    Shevchenka2019, 27.05.2020 14:17
    Гроші він заробляти вміє. Нехай рятуються і тренером Чижа вертає...або шось типу того помічника Моура...
    Ага, фабрі гонсалеса!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 27.05.2020 14:17
    0
    Гроші він заробляти вміє. Нехай рятуються і тренером Чижа вертає...або шось типу того помічника Моура...
    turist86
    online
      turist86, 27.05.2020 14:09
    0
    Сімамура. Ти приніс гроші?!!
    Ісідзукурі. Ось тримай.
    Сімамура. Мало.
    Ісідзукурі. Більше не дам.
    Сімамура. Це називається «заплатив»! Чотири рьо і дванадцять бу.
    Бабайота. Хто тобі заплатив?
    Сімамура (хрипить). Ісідзукурі.
    Бабайота. У Ісідзукурі ніколи не було грошей, значить, хтось дав їх йому. Хто?
    "Йоко і самураї" (Лесь Подерв'янський)
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 14:08
    -21
    Panama2830, 27.05.2020 14:02
    Цікаво за які шиши він їх купив??? невже так легко купити Карпати?
    За одну гривню певно, це гівно більше не коштує
    + іграрь валєрічь ше має 50%... Такшо мутки продовжуються...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 14:05
    -24
    wicker, 27.05.2020 14:03
    1. Бойчишина призначити керівником академії на його місце тіпа з "яйцями", щоб у разі загулу в зуби міг будь кому ЗАЦІДИТИ. 2, Журналіста, відправити за призначенням професійного ФУНКЦІОНЕРА-МЕНЕДЖЕРА на його місце. 3, Якщо ставка на свій молодняк відповідного тренера. а ля Яковенко, Ковалець і тд і тп.
    Ооо, вітька! Я вже думав ти старий пер..дуне здох !
    wicker
    online
      wicker, 27.05.2020 14:03
    0
    1. Бойчишина призначити керівником академії на його місце тіпа з "яйцями", щоб у разі загулу в зуби міг будь кому ЗАЦІДИТИ. 2, Журналіста, відправити за призначенням професійного ФУНКЦІОНЕРА-МЕНЕДЖЕРА на його місце. 3, Якщо ставка на свій молодняк відповідного тренера. а ля Яковенко, Ковалець і тд і тп.
    Panama2830
      Panama2830, 27.05.2020 14:02
    +6
    Цікаво за які шиши він їх купив??? невже так легко купити Карпати?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 13:51
    -19
    Shevchenka2019, 27.05.2020 13:37
    Рівень!!! Серйозний сел зі серйозним авторитетом агентства в Іспанії і не тільки. Правду чув,що гроші платяться,борги погашаються!!!! Тепер головне врятуватись від вильоту!!!!
    Ми вже бачили його рівень керування отарою... Тепер вівці останні в таблиці! Лисий баран такий кризовий менеджер, як ти космонавт
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 13:49
    -23
    Оооо, дурніга і шевченка появились ?! А де ваш корєшок погулянка і вітька мостовик?;
    dudigo78
      dudigo78, 27.05.2020 13:47
    +5
    В будь-якому випадку це якийсь рух. Невідомо правда куда і в якому напрямку, але якщо чесно, то при Димінському Карпати по суті доживали останні дні. Може воно буде і ще гірше, але так продовжуватись довго просто не могло. Побачимо як воно далі буде. Зараз буде мінімум рік щоб спробувати щось побудувати в першій лізі
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 27.05.2020 13:37
    +1
    Рівень!!! Серйозний сел зі серйозним авторитетом агентства в Іспанії і не тільки. Правду чув,що гроші платяться,борги погашаються!!!! Тепер головне врятуватись від вильоту!!!!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 27.05.2020 13:22
    +3
    Думаю, що Бєня його поставив, а він йому пообіцяв що за пару років віддасть інвестиції
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2020 13:20
    -21
    ingvar1305
      ingvar1305, 27.05.2020 13:13
    -9
    Поміняли шило на мило!....
    Ніяких змін не буде!....

    Т. Артём
      Т. Артём, 27.05.2020 13:07
    -1
    Всё, хана Карпатам
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 27.05.2020 13:04
    -3
    Роме я верю.
    mavast
    online
      mavast, 27.05.2020 13:01
    +11
    А доля Коломойскаго? Він не! дасть розвинутись Карпатам
    mavast
    online
      mavast, 27.05.2020 13:01
    +11
    А доля Коломойскаго? Він не! дасть розвинутись Карпатам
    Panama2830
      Panama2830, 27.05.2020 14:02
    +6
    Цікаво за які шиши він їх купив??? невже так легко купити Карпати?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 27.05.2020 12:58
    +6
    Тю так нельзя тогда участвовать в выборах в упл
    dudigo78
      dudigo78, 27.05.2020 13:47
    +5
    В будь-якому випадку це якийсь рух. Невідомо правда куда і в якому напрямку, але якщо чесно, то при Димінському Карпати по суті доживали останні дні. Може воно буде і ще гірше, але так продовжуватись довго просто не могло. Побачимо як воно далі буде. Зараз буде мінімум рік щоб спробувати щось побудувати в першій лізі
    DidOk
    online
      DidOk, 27.05.2020 14:52
    +4
    І хто стоїть за Смалійчуком ?
    Альфа-Банк ?
    vitaha33
    online
      vitaha33, 27.05.2020 13:22
    +3
    Думаю, що Бєня його поставив, а він йому пообіцяв що за пару років віддасть інвестиції
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 27.05.2020 13:37
    +1
    Рівень!!! Серйозний сел зі серйозним авторитетом агентства в Іспанії і не тільки. Правду чув,що гроші платяться,борги погашаються!!!! Тепер головне врятуватись від вильоту!!!!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.05.2020 14:59
    0
    За 1 грн или ск там пиарили?
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 27.05.2020 14:50
    0
    "конченый бенефициар"????. Да он вас интернетных журналюг по судах затаскает за такие слова
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 27.05.2020 14:17
    0
    Гроші він заробляти вміє. Нехай рятуються і тренером Чижа вертає...або шось типу того помічника Моура...
    turist86
    online
      turist86, 27.05.2020 14:09
    0
    Сімамура. Ти приніс гроші?!!
    Ісідзукурі. Ось тримай.
    Сімамура. Мало.
    Ісідзукурі. Більше не дам.
    Сімамура. Це називається «заплатив»! Чотири рьо і дванадцять бу.
    Бабайота. Хто тобі заплатив?
    Сімамура (хрипить). Ісідзукурі.
    Бабайота. У Ісідзукурі ніколи не було грошей, значить, хтось дав їх йому. Хто?
    "Йоко і самураї" (Лесь Подерв'янський)
    wicker
    online
      wicker, 27.05.2020 14:03
    0
    1. Бойчишина призначити керівником академії на його місце тіпа з "яйцями", щоб у разі загулу в зуби міг будь кому ЗАЦІДИТИ. 2, Журналіста, відправити за призначенням професійного ФУНКЦІОНЕРА-МЕНЕДЖЕРА на його місце. 3, Якщо ставка на свій молодняк відповідного тренера. а ля Яковенко, Ковалець і тд і тп.
    Аарон Кляйзе
      Аарон Кляйзе, 27.05.2020 12:57
    0
    Если так то это хорошо.