Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 19 травня 2020, 18:35
6874
28

Шевченко, Блохін і Бєланов звернулися до нардепів з підтримкою УАФ

Три володарі Золотого м'яча вважають, що звинувачення на адресу УАФ надумані

| Оновлено 19 травня 2020, 18:35
6874
28
Шевченко, Блохін і Бєланов звернулися до нардепів з підтримкою УАФ
Facebook. Шевченко, Блохін і Бєланов

Три українських володаря Золотого м'яча, Олег Блохін, Ігор Бєланов і Андрій Шевченко, написали відкритий лист до керівництва Верховної Ради і народних депутатів, в якому висловили підтримку Української асоціації футболу та її президенту Андрію Павелку. У тексті заяви сказано:

«Ми із сумом спостерігаємо, як протягом вже більш ніж двох років триває масштабна інформаційна війна проти Української асоціації футболу (УАФ). Однією з головних тем для маніпуляцій в рамках цієї брудної кампанії стала державна програма з розвитку футбольної інфраструктури України.

Зі створенням наприкінці минулого року у Верховній Раді Тимчасової спеціальної слідчої комісії (ТСК) ми сподівалися, що народні депутати у співпраці з правоохоронними органами вивчать всі аспекти реалізації цієї програми та дадуть чіткі відповіді на питання: чи мали тут місце зловживання, чи всі звинувачення на адресу УАФ були надумані.

Тому ми свідомо не коментували діяльність ТСК з моменту ії створення, щоб наша позиція не була розцінена, як тиск на членів ТСК Верховної Ради. Ми щиро сподівалися, що півроку – достатній строк, щоб розібратися у проблемі. Однак, протягом шести місяців роботи ТСК склалося враження, що метою роботи комісії було не встановлення істини, а створення нового інструменту для маніпуляцій по цій темі.

Про це свідчать і останні заяви окремих народних депутатів, які ставлять політичні інтереси вище інтересів українського футболу. Маємо серйозні побоювання, що для декого важливіше саме існування такої комісії, як технології для нових маніпуляцій, а не об’єктивні результати її роботи.

Тому просимо вас за жодних обставин не допустити політизації роботи ТСК та виключити політику, як таку, з цього питання при розгляді пропозиції щодо продовження роботи комісії».

Оцініть матеріал
(20)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 28
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
 © УАФ– М а ф і я!
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
jekаfunny
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
jekаfunny
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Аарон Кляйзе
Шева за кума вступился. Блохин и Беланов жрут с одного корыта от Павелко. Ясный пень этого обращения....
dd dent
Судя по минусам на ветке много ватников посиживает и что-то у них подгорает
Trasher311987
Андрей Васильевич прикрывается за спинами легенд, фуу отвратно.
Но с другой стороны гнида почуяла страх, это хорошо.
Футбол в квадрате
Блин, а че его защищать этого Павелко? Что он такого значимого сделал для украинского футбола? Успехи молодежной и национальной сборной, думаю не его заслуга...
DK1961
Трое великих стали раком. По другому я ЭТО назвать не могу. Но павелкам все равно не поможет. Даже если зебилы не держат предвыборные обещание, это все равно произойдет: вся БАНДА отправится на нары. И быстрее, чем вы думаете.
axylinam
Три золотых мяча за Павелко-печальный факт
turist86
ФІФА та УЄФА почала розслідування проти голови Української асоціації футболу Павелка, - The Washington Post
в 2017 році УЄФА виділила УАФ 4,5 мільйона євро для будівництва футбольної академії, але до 2019 року план не був реалізований.
Сам Павелко стверджує, що 4,5 млн євро, виділених УЄФА в 2017 році, не були використані, бо реалізація проєкту з навчальним центром зупинилася через зрив домовленостей про землю. За його словами, гроші зберігалися на рахунках федерації в трьох різних банках "залежно від валюти".
Пізніше асоціація отримала від УЄФА ще 4 мільйони в борг, але за словами Павелка, це були гроші від прав на трансляцію.
Fan_GOOD_FootBall
Так Шевченко кум Павелко. Крестил его дочь.
AK_228
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Aleks04
Зебилы посмотрев сериал, надеялись что так будет и в живую. Надеялись, что посадят Пороха, Павелко и других. А не тут-то было... И так всегда