Теофімо ЛОПЕС: «Команда Ломаченка знає, що я не зможу вкластися у вагу»

Американець натякнув, що шанси на бій з українцем стрімко зменшуються

Теофімо ЛОПЕС: «Команда Ломаченка знає, що я не зможу вкластися у вагу»
© Top Rank. Теофімо Лопес і Василь Ломаченко

Чемпіон світу за версією IBF в легкій вазі Теофімо Лопес (15-0, 12 КО) розповів, чому його бій проти володаря поясів WBA, WBO і WBC Василя Ломаченка (14-1, 10 КО) може не відбутися.
 
«Ми намагаємося зрозуміти, чи не відмовиться Ломаченко від цього бою. Моя логіка проста - не потрібно відступати. Всі хочуть, щоб цей бій відбувся.
 
Я безумовно планую набрати вагу. 140 фунтів (перша напівсередня вага) будуть наступними, я дуже близький до цього. Справа в тому, що саме тому я підтримую себе у формі. Якщо я не буду цього робити, буду дуже великим для легкої ваги. Мої кістки все ще ростуть. Я повинен стежити за своєю вагою, щоб провести ще один або два бої в 135 фунтах до переходу в дивізіон вище.
 
Нічого не можу обіцяти. Я хочу бою з Ломаченком, але через те, що пандемія триває, цей варіант поступово зникає.
 
Ситуація погана, ненавиджу все це. Вони вичікують. Вони знають, що я більше не зможу зробити вагу», - сказав Лопес.
 
Раніше повідомлялося, що бій Ломаченко - Лопес можуть провести у вересні.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(43 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Беспалько
      Андрей Беспалько, 17.06.2020 08:26
    0
    Так,сгони эти килограммы и вперёд на ринг,Джошуа тоже может драться с Ломаченко,если сбросит вес,но по опыту знаю,гонка веса,заберет силы.
    fifadinamo
      fifadinamo, 20.05.2020 15:47
    0
    надо железные яйца Лопесу, будет два в одном и вес добавит и бой состоится
    Ya H
    online
      Ya H, 19.05.2020 22:04
    0
    Хитрожоповатное ломоченко на это и расчитывает. Скрепуасы они все такие хитровы..баные в заднюю скрепу.
    Глеб Дигрис
      Глеб Дигрис, 19.05.2020 13:32
    +1
    от лопеса уже тошнит
    vizuals
    online
      vizuals, 19.05.2020 10:45
    +10
    О це нехай Вася подивиться і зрозуміє, що таке викривлена логіка - бій не відбувається через пандемію, а в Попеса винен Лом. Так і в Лома - рашка веде агресивну війну, а в нього винен хтось, хто сварить народи
    ser_nat
      ser_nat, 19.05.2020 09:32
    0
    пятится назад
    iravik83
      iravik83, 19.05.2020 09:30
    +4
    Лопес слился!!
    vizuals
    online
      vizuals, 19.05.2020 10:45
    +10
    О це нехай Вася подивиться і зрозуміє, що таке викривлена логіка - бій не відбувається через пандемію, а в Попеса винен Лом. Так і в Лома - рашка веде агресивну війну, а в нього винен хтось, хто сварить народи
    iravik83
      iravik83, 19.05.2020 09:30
    +4
    Лопес слился!!
    Глеб Дигрис
      Глеб Дигрис, 19.05.2020 13:32
    +1
    от лопеса уже тошнит
    Андрей Беспалько
      Андрей Беспалько, 17.06.2020 08:26
    0
    Так,сгони эти килограммы и вперёд на ринг,Джошуа тоже может драться с Ломаченко,если сбросит вес,но по опыту знаю,гонка веса,заберет силы.
    fifadinamo
      fifadinamo, 20.05.2020 15:47
    0
    надо железные яйца Лопесу, будет два в одном и вес добавит и бой состоится
    Ya H
    online
      Ya H, 19.05.2020 22:04
    0
    Хитрожоповатное ломоченко на это и расчитывает. Скрепуасы они все такие хитровы..баные в заднюю скрепу.
    ser_nat
      ser_nat, 19.05.2020 09:32
    0
    пятится назад