Матч Альбасете, в якому ображали Зозулю, можуть дограти раніше за інших

2-й тайм поєдинку «Альбасете» проти «Райо Вальєкано» може пройти 9 червня

© Twitter. Роман Зозуля під час матчу

Поєдинок 20-го туру іспанської Сегунди між командами «Райо Вальєкано» і «Альбасете», який був перерваний, може бути дограний 9 червня, раніше старту всіх інших поєдинків.

15 грудня 2019 року матч був зупинений після першого тайму за рахунку 0:0, оскільки «Альбасете» відмовився виходити на другий тайм. Справа в тому, що вболівальники «Райо» всіляко ображали українського форварда гостей Романа Зозулю, називаючи того нацистом за підтримку української армії.

Рішенням федерації «Райо Вальєкано» отримав штраф в 18 тисяч євро, але потім клуб подав апеляцію до CAS. Перший після рестарту повний тур Ла Ліги і Сегунди може відбутися 12 червня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!