2

Євген СЕЛЕЗНЬОВ: «Ніколи не забуду, як Дніпро вийшов у фінал Ліги Європи!»

Колишній нападник дніпровського клубу згадав протистояння з італійським «Наполі»

ФК Дніпро. Євген Селезньов

34-річний екс-форвард «Дніпра» Євген Селезньов, який зараз захищає кольори турецького «Бурсаспора», поділився спогадами про вихід дніпровського клубу у фінал Ліги Європи в сезоні 2014/2015.

У півфіналі «Дніпро» за сумою двох матчів пройшов італійський «Наполі» (1:1, 1:0). У виїзному поєдинку Селезньов відзначився на 80-й хвилині, зробивши рахунок 1:1 і дозволивши українській команді здобути нічию. А в домашньому матчі єдиний гол Селезньова на 58-й хвилині дозволив «Дніпру» здобути перемогу з рахунком 1:0 і вийти до фіналу Ліги Європи. У вирішальному матчі «Дніпро» поступився іспанській «Севільї» з рахунком 2:3.

«Ніколи не забуду ці емоції! Рівно 5 років тому ФК «Дніпро» вийшов у фінал Ліги Європи! Це було неймовірно!», — написав Селезньов в Instagram.

Селезньов виступав за «Дніпро» з 2009-го по 2011-й роки і з 2012-го по 2015-й роки.