Два клуби повідомили ПФЛ, що відмовляються догравати чемпіонат України

«Нива» Тернопіль і «Кристал» Херсон вирішили знятися з поточного чемпіонату

Два клуби повідомили ПФЛ, що відмовляються догравати чемпіонат України
© ПФЛ

Два клуби Другої ліги України, тернопільська «Нива» (лідер турніру A) та «Кристал» Херсон (2-ге місце в групі B), повідомили УПЛ, що відмовляються від подальших виступів в поточному сезоні чемпіонату.

Близько 80% клубів Другої ліги не зможуть забезпечити виконання медичного протоколу, необхідного для відновлення повноцінних тренувань і матчів. Через це висока ймовірність, що турнір не буде дограний.

Поки невідомо, як буде вирішене питання підсумкових позицій в турнірній таблиці, підвищення в Першу лігу та позбавлення професійного статусу. Крім того, один клуб Першої ліги планує знятися з чемпіонату.

На даний момент ПФЛ збирається відновити турніри Першої та Другої ліги 2 червня, а завершити змагання 25 або 26 липня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(151 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Віктор Зарванський
      Віктор Зарванський, 12.05.2020 14:55
    +1
    Такого ніхто не казав... не вірте першому попавшому фейку. Клуби лише надсилають листи про неможливість дотримання всіх вимог, які прописані в останніх вимогах...
    Александр Ад
      Александр Ад, 12.05.2020 13:41
    0
    требв дограти,шоб потім шавки не лаялі,про нечесність. А підтримка такім клубам прийшла до УАФ з УЄФА -3,4 міліони евро Де воні?
    VVO
      VVO, 12.05.2020 13:28
    -2
    BaZia, 12.05.2020 06:41
    На хвилиночку, лідер групи покидає турнір, а як справи у інших? І чи потрібно взагалі догравати чемпіонат?
    До слова ці "лідери" кожен сезон абож зніиаються з чемпіонату або ж погрожують це зробити. А цього рокує гарний привід коронавірус.
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 12.05.2020 10:50
    +5
    Даже в Европе уже остановили всякие Серии С, Бундеслиги 3 и даже португальскую Сегунду. Так что нашей Второй лиге нет смысла продолжать. Первую можно сократить, высшую - доиграть. Как именно - пусть руководство думает, если способно на это.
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 12.05.2020 09:54
    -6
    BaZia, 12.05.2020 06:41
    На хвилиночку, лідер групи покидає турнір, а як справи у інших? І чи потрібно взагалі догравати чемпіонат?
    та надо вообще запретить футбол на всегда!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 12.05.2020 09:54
    +1
    Це ще не дно? Мабуть ні....
    DidOk
    online
      DidOk, 12.05.2020 07:56
    +2
    Дуже сумно
    BaZia
      BaZia, 12.05.2020 06:41
    +2
    На хвилиночку, лідер групи покидає турнір, а як справи у інших? І чи потрібно взагалі догравати чемпіонат?
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 12.05.2020 10:50
    +5
    Даже в Европе уже остановили всякие Серии С, Бундеслиги 3 и даже португальскую Сегунду. Так что нашей Второй лиге нет смысла продолжать. Первую можно сократить, высшую - доиграть. Как именно - пусть руководство думает, если способно на это.
    DidOk
    online
      DidOk, 12.05.2020 07:56
    +2
    Дуже сумно
    BaZia
      BaZia, 12.05.2020 06:41
    +2
    На хвилиночку, лідер групи покидає турнір, а як справи у інших? І чи потрібно взагалі догравати чемпіонат?
    Віктор Зарванський
      Віктор Зарванський, 12.05.2020 14:55
    +1
    Такого ніхто не казав... не вірте першому попавшому фейку. Клуби лише надсилають листи про неможливість дотримання всіх вимог, які прописані в останніх вимогах...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 12.05.2020 09:54
    +1
    Це ще не дно? Мабуть ні....
    Александр Ад
      Александр Ад, 12.05.2020 13:41
    0
    требв дограти,шоб потім шавки не лаялі,про нечесність. А підтримка такім клубам прийшла до УАФ з УЄФА -3,4 міліони евро Де воні?