ОФІЦІЙНО. Динамо повертається до повноцінних тренувань

Гравці зможуть працювати в звичайному режимі

ОФІЦІЙНО. Динамо повертається до повноцінних тренувань
© fcdynamo.kiev.ua

«Динамо» на офіційному сайті оголосило про повернення команди до повноцінних тренувань, яких не було з 18-го березня через загальнодержавний карантин.

Майже через 2 місяці умови карантину пом'якшили, а футболісти отримали право повноцінних тренувань. Перше таке заняття кияни проведуть 12-го травня.

Два місяці футболісти підтримували фізичну форму в індивідуальному режимі з наданою тренерським штабом програмою. Гравці тренувалися вдома, а також виконували індивідуальну бігову роботу і роботу з м'ячем на базі в маленьких групах.

Раніше клуб оголосив, що гравці першої команди, тренерський штаб і персонал здали тести на коронавірус - всі результати негативні.

Що стосується можливого рестарту сезону УПЛ, то рішення поки не прийнято.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DK1961
      DK1961, 11.05.2020 19:07
    +6
    Forever_young_13, 11.05.2020 12:26
    Это-же просто дикость- оторвать игроков от любимых игр: Контр - Страйк и FiFa- 2020.
    Ужжос!
    Успел штаны надеть? И из позы выйти? И сразу к компьютеру? Не бережешь себя...
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 11.05.2020 15:27
    +8
    Forever_young_13, 11.05.2020 12:26
    Это-же просто дикость- оторвать игроков от любимых игр: Контр - Страйк и FiFa- 2020.
    Ужжос!
    Ну тебя же оторвали от твоих обычных заднеприводных шалостей в Макеевско-Горловских гаражах .... понимаю , что для тебя это тяжело , но футбольная клуб Динамо Киев - это не бамасянская школота... им футбол, тебе - разорванная задница ... так что не ровняйся всех по себе )))
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 11.05.2020 14:34
    -10
    ну да надо 3е место отстоять,а то и в ле квалификации можно налажать
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 11.05.2020 12:26
    -9
    Это-же просто дикость- оторвать игроков от любимых игр: Контр - Страйк и FiFa- 2020.
    Ужжос!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 11.05.2020 12:15
    +4

    Наконец то
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 11.05.2020 15:27
    +8
    Forever_young_13, 11.05.2020 12:26
    Это-же просто дикость- оторвать игроков от любимых игр: Контр - Страйк и FiFa- 2020.
    Ужжос!
    Ну тебя же оторвали от твоих обычных заднеприводных шалостей в Макеевско-Горловских гаражах .... понимаю , что для тебя это тяжело , но футбольная клуб Динамо Киев - это не бамасянская школота... им футбол, тебе - разорванная задница ... так что не ровняйся всех по себе )))
    DK1961
      DK1961, 11.05.2020 19:07
    +6
    Forever_young_13, 11.05.2020 12:26
    Это-же просто дикость- оторвать игроков от любимых игр: Контр - Страйк и FiFa- 2020.
    Ужжос!
    Успел штаны надеть? И из позы выйти? И сразу к компьютеру? Не бережешь себя...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 11.05.2020 12:15
    +4

    Наконец то