Франческо БАРАНКА: «Вже на 75% вирішили проблему договірних матчів»

Футбольний прокурор – про боротьбу з договірняками

Франческо БАРАНКА: «Вже на 75% вирішили проблему договірних матчів»
© xSport. Франческо Баранка

Голова комітету з етики та чесної гри УАФ Франческо Баранка розповів про боротьбу з договірними матчами.

«Думаю, ми вже на 75% вирішили проблему договірних матчів. Кожен раз, коли виникає підозра щодо матчу, ми контактуємо з клубом. Якщо команда чиста, то там відразу починають діяти: співпрацюють з нами, спілкуються з молодими гравцями. Деякі клуби спрацювали дуже добре», - сказав Баранка.

Читайте також: БАРАНКА: «Севідов не тільки нефартовий, у нього ще й погана пам'ять»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.05.2020 12:43
    0
    Футбол стал чище, в Венецию вернулись дельфины!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.05.2020 08:37
    0
    rus, 10.05.2020 20:57
    как вы побороли 75% где результаты
    За весь карантин, ни одного договорняка!
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 11.05.2020 06:55
    +1
    rus, 10.05.2020 20:57
    как вы побороли 75% где результаты
    По банкам и карманам раскидали, вот и побороли
    turist86
    online
      turist86, 11.05.2020 01:02
    +1
    Цирк
    У 2018 році правоохороонці заявили про 57 епізодів договірних матчів за участю 328 осіб. За законом договорняки є злочином, тому справи передали у поліцію.
    Але потім у поліції розформували департамент, який займався договірними матчами.
    Покарали лише 5 гравців молодіжного Олімпіка - дискваліфікували на 2 роки. Уже восени 2020 року вони знову зможуть грати. Організатори залишилися безкарними.
    sergrey4
      sergrey4, 10.05.2020 22:38
    +3
    Ага, 75%. Обвиняли 35 клубов, отстранили одного Севидова, 1 из 35 - это меньше 3%.
    rus
    online
      rus, 10.05.2020 21:16
    +4
    А кто эти 25% процентов?
    rus
    online
      rus, 10.05.2020 21:03
    +3
    как обычному болельщику это понять. ГДЕ результат!!!(только не про Севидова)
    rus
    online
      rus, 10.05.2020 21:01
    0
    Сраболи хорошо сотрудничают снами?Это как!!!
    rus
    online
      rus, 10.05.2020 20:57
    +3
    как вы побороли 75% где результаты
    rus
    online
      rus, 10.05.2020 21:16
    +4
    А кто эти 25% процентов?
    sergrey4
      sergrey4, 10.05.2020 22:38
    +3
    Ага, 75%. Обвиняли 35 клубов, отстранили одного Севидова, 1 из 35 - это меньше 3%.
    rus
    online
      rus, 10.05.2020 21:03
    +3
    как обычному болельщику это понять. ГДЕ результат!!!(только не про Севидова)
    rus
    online
      rus, 10.05.2020 20:57
    +3
    как вы побороли 75% где результаты
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 11.05.2020 06:55
    +1
    rus, 10.05.2020 20:57
    как вы побороли 75% где результаты
    По банкам и карманам раскидали, вот и побороли
    turist86
    online
      turist86, 11.05.2020 01:02
    +1
    Цирк
    У 2018 році правоохороонці заявили про 57 епізодів договірних матчів за участю 328 осіб. За законом договорняки є злочином, тому справи передали у поліцію.
    Але потім у поліції розформували департамент, який займався договірними матчами.
    Покарали лише 5 гравців молодіжного Олімпіка - дискваліфікували на 2 роки. Уже восени 2020 року вони знову зможуть грати. Організатори залишилися безкарними.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.05.2020 12:43
    0
    Футбол стал чище, в Венецию вернулись дельфины!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.05.2020 08:37
    0
    rus, 10.05.2020 20:57
    как вы побороли 75% где результаты
    За весь карантин, ни одного договорняка!
    rus
    online
      rus, 10.05.2020 21:01
    0
    Сраболи хорошо сотрудничают снами?Это как!!!