Луїш КАШТРУ: «Редінг давав мені зарплату в сім або вісім разів більше»

До переходу в «Шахтар» Луїша Каштру спокушав великими грошима представник Чемпіоншипу

Луїш КАШТРУ: «Редінг давав мені зарплату в сім або вісім разів більше»
© ФК Шахтар. Луїш Каштру

Нинішній наставник «Шахтаря» Луїш Каштру згадав свій відхід з «Віторії Гімарайнш», зазначивши, що він міг статися на півроку раніше, коли до нього предметний інтерес проявляв англійський «Редінг», який виступав на той час в Чемпіоншипі.

«Уболівальники «Віторії Гімарайнш» знають, що якби я хотів піти заради грошей, то пішов би в «Редінг» в грудні. Вони давали мені зарплату в сім або вісім разів більше, ніж я заробляв в Португалії. Однак мій відхід відбувся тільки в кінці чемпіонату і був добре продуманим рішенням».

«Я б залишився в «Віторії» з великим задоволенням. Але з'явилися пропозиції від «Шахтаря», а також із Саудівської Аравії, Єгипту, інших країн. Я повинен був зрозуміти, що буде для мене найкращим з точки зору кар'єри, перш ніж дивитися на гроші», - розповів Каштру.

Нагадаємо, влітку минулого року Луїш Каштру уклав 2-річний контракт з «Шахтарем», який вже вивів в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — O Jogo

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Алексей Столетов
      Алексей Столетов, 10.05.2020 20:50
    0
    Имеется в виду в 7 раз больше, чем было у него в Португалии. Это очень даже вероятно. Зарплаты тренеров в Чемпиошипе 400-800 тыс евро.
    Но тут тупоголовым легче вестись на "расплывчатые" заголовки гениальных редакторов, чем подумать своей башкой. Естественно в Шахтере он зарабатывает не меньше, чем предлагал Рединг
    dd dent
    online
      dd dent, 09.05.2020 18:40
    -1
    Рединг давал зарплату в семь или восемь раз больше, но каштру с детства за шахтар?
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 09.05.2020 15:22
    -2
    Вот пи.....н!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 09.05.2020 12:54
    0
    UKRAINE FAN, 09.05.2020 12:22
    Зарубы там не сильнее чем в лч и ле! А с ними Каштру вполне нормально справился!
    Лидс Дерби Каунти тот же Рединг это клубы которые в АПЛ могут играть сильно.
    О чем вы?
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 09.05.2020 12:22
    0
    Trasher311987, 09.05.2020 12:18
    Вся суть этого тренера.
    Чемпионшип это лига сильнее Бельгии в 2 раза.
    Там такие зарубы каштру бы улепетывал бы оттуда где то через полгода.
    А тут деньги платят за готовую команду.
    Интересно посмотреть на новую команду при Каштру
    Зарубы там не сильнее чем в лч и ле! А с ними Каштру вполне нормально справился!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 09.05.2020 12:18
    -6
    Вся суть этого тренера.
    Чемпионшип это лига сильнее Бельгии в 2 раза.
    Там такие зарубы каштру бы улепетывал бы оттуда где то через полгода.
    А тут деньги платят за готовую команду.
    Интересно посмотреть на новую команду при Каштру
    Slavanacii
      Slavanacii, 09.05.2020 12:12
    +2
    Та вже б сказав що у 20 раз більшу... а то 7 чи 8, не памятаю бо гроші не рахую ?)...Явно хоче собі ціну набити. Хоч як мені здається то тренер типовий середняк
    Slavanacii
      Slavanacii, 09.05.2020 12:12
    +2
    Та вже б сказав що у 20 раз більшу... а то 7 чи 8, не памятаю бо гроші не рахую ?)...Явно хоче собі ціну набити. Хоч як мені здається то тренер типовий середняк
    Алексей Столетов
      Алексей Столетов, 10.05.2020 20:50
    0
    Имеется в виду в 7 раз больше, чем было у него в Португалии. Это очень даже вероятно. Зарплаты тренеров в Чемпиошипе 400-800 тыс евро.
    Но тут тупоголовым легче вестись на "расплывчатые" заголовки гениальных редакторов, чем подумать своей башкой. Естественно в Шахтере он зарабатывает не меньше, чем предлагал Рединг
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 09.05.2020 12:54
    0
    UKRAINE FAN, 09.05.2020 12:22
    Зарубы там не сильнее чем в лч и ле! А с ними Каштру вполне нормально справился!
    Лидс Дерби Каунти тот же Рединг это клубы которые в АПЛ могут играть сильно.
    О чем вы?
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 09.05.2020 12:22
    0
    Trasher311987, 09.05.2020 12:18
    Вся суть этого тренера.
    Чемпионшип это лига сильнее Бельгии в 2 раза.
    Там такие зарубы каштру бы улепетывал бы оттуда где то через полгода.
    А тут деньги платят за готовую команду.
    Интересно посмотреть на новую команду при Каштру
    Зарубы там не сильнее чем в лч и ле! А с ними Каштру вполне нормально справился!