Роман БЕЗУС: «Росія напала та забрала Крим. Я б туди грати не поїхав»

Півзахисник «Гента» вважає, що можна й в іншому місці заробити

Роман БЕЗУС: «Росія напала та забрала Крим. Я б туди грати не поїхав»
© ФК Гент. Роман Безус

Півзахисник бельгійського «Гента» Роман Безус зазначив, що не поїде грати в чемпіонат Росії:

«Ситуація така. Росія напала, забрала Крим. Закрито у нас Донбас через Росію. Як можна туди їхати, приносити людям радість? Це моя позиція. Я так би не зробив.

Але ця тема заїлася. Всі говорять – я б не поїхав, кого не спитай. Всі потім хвалять – ось красень. Це піар-новина. Я так вважав і вважаю, що можна й в іншому місці заробити».

Раніше півзахисник розповів, як проводить карантин в Бельгії.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DidOk
      DidOk, 04.05.2020 09:10
    +3
    Позиція 👍👌✋🇺🇦
    Kiziak
    online
      Kiziak, 04.05.2020 07:49
    +1
    Шел шестой год ,когда Рома открыл Америку.
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 04.05.2020 01:27
    +8
    Сашке Усику не говорите..
    Kantemirov
    online
      Kantemirov, 03.05.2020 23:59
    +11
    Наші Романи молодці, а їхні Алєксандри нєочєнь
    tyler tyler
    online
      tyler tyler, 03.05.2020 23:29
    +13
    респект!
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 03.05.2020 21:25
    +37
    Шкода що не всі Українські спортсмени такої ж думки. Для декого саме головне в житті- гроші і "семью кормить надо"
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 03.05.2020 21:11
    +35
    Адекватна позиція нормальної людини на ситуацію.
    Алік Пилкін
      Алік Пилкін, 03.05.2020 20:51
    +28
    Молоток, что тут еще скажешь.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 03.05.2020 21:25
    +37
    Шкода що не всі Українські спортсмени такої ж думки. Для декого саме головне в житті- гроші і "семью кормить надо"
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 03.05.2020 21:11
    +35
    Адекватна позиція нормальної людини на ситуацію.
    Алік Пилкін
      Алік Пилкін, 03.05.2020 20:51
    +28
    Молоток, что тут еще скажешь.
    tyler tyler
    online
      tyler tyler, 03.05.2020 23:29
    +13
    респект!
    Kantemirov
    online
      Kantemirov, 03.05.2020 23:59
    +11
    Наші Романи молодці, а їхні Алєксандри нєочєнь
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 04.05.2020 01:27
    +8
    Сашке Усику не говорите..
    DidOk
      DidOk, 04.05.2020 09:10
    +3
    Позиція 👍👌✋🇺🇦
    Kiziak
    online
      Kiziak, 04.05.2020 07:49
    +1
    Шел шестой год ,когда Рома открыл Америку.