Руй КОШТА: «Я служив Шевченку в Мілані. Я був дуже щасливою людиною»

Відомий у минулому півзахисник згадав гру з українцем

Руй КОШТА: «Я служив Шевченку в Мілані. Я був дуже щасливою людиною»
© Twitter. Андрій Шевченко, Руй Кошта, Філіппо Індзагі

Екс-гравець «Мілана» Руй Кошта задоволений, що за свою кар'єру пограв з безліччю якісних форвардів, серед яких був українець Андрій Шевченко.

«Мені пощастило зіграти з такою великою кількістю відмінних нападників. Як 10-й номер, я не можу поскаржитися.

У «Фіорентині» я підігравав Батістуті, К'єзі, Бальбо, Міятовичу, Едмундо, Олівейрі, а в «Мілані» мені довелося служити Шевченку, Індзагі, Креспо, Вієрі ... Я був дуже щасливою людиною.

Під час карантину у мене була можливість подивитися по телевізору деякі старі матчі, зіграні зі збірною на чемпіонатах Європи і світу, було непогано бачити себе гравцем після стількох років», - сказав Кошта.

Читайте також: Адріано Галліані: «Шевченко був великим».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(102 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    justhateme
    online
      justhateme, 30.04.2020 15:41
    0
    Андрей Абзонь, 29.04.2020 12:39
    Во время карантина у меня была возможность посмотреть по телевизору некоторые старые игры, сыгранные со сборной на чемпионатах Европы и мира, было неплохо видеть себя игроком после стольких лет», - сказал Кошта.
    Интересно матч с Греками смотрел?)
    До сих пор не могу понять как можно было проиграть, в финале, у себя дома грекам)
    Так же, как французы проиграли португальцам.
    Сергей 1
      Сергей 1, 30.04.2020 10:51
    +1
    Потрясающий плеймейкер. Правда, в Милане не раскрыл себя полностью. Хотя тут и Пирло "виноват" конечно.
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 29.04.2020 12:39
    +1
    Во время карантина у меня была возможность посмотреть по телевизору некоторые старые игры, сыгранные со сборной на чемпионатах Европы и мира, было неплохо видеть себя игроком после стольких лет», - сказал Кошта.
    Интересно матч с Греками смотрел?)
    До сих пор не могу понять как можно было проиграть, в финале, у себя дома грекам)
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 30.04.2020 10:51
    +1
    Потрясающий плеймейкер. Правда, в Милане не раскрыл себя полностью. Хотя тут и Пирло "виноват" конечно.
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 29.04.2020 12:39
    +1
    Во время карантина у меня была возможность посмотреть по телевизору некоторые старые игры, сыгранные со сборной на чемпионатах Европы и мира, было неплохо видеть себя игроком после стольких лет», - сказал Кошта.
    Интересно матч с Греками смотрел?)
    До сих пор не могу понять как можно было проиграть, в финале, у себя дома грекам)
    justhateme
    online
      justhateme, 30.04.2020 15:41
    0
    Андрей Абзонь, 29.04.2020 12:39
    Во время карантина у меня была возможность посмотреть по телевизору некоторые старые игры, сыгранные со сборной на чемпионатах Европы и мира, было неплохо видеть себя игроком после стольких лет», - сказал Кошта.
    Интересно матч с Греками смотрел?)
    До сих пор не могу понять как можно было проиграть, в финале, у себя дома грекам)
    Так же, как французы проиграли португальцам.