Агробізнес допоміг медичним закладам Хмельниччини та Тернопільщини

У клубі вирішили купити установки для вентиляції легень, ізолювальні костюми та медичні костюми

Агробізнес допоміг медичним закладам Хмельниччини та Тернопільщини

ФК «Агробізнес» — з метою протидії розповсюдження вірусу COVID-19 впродовж останнього місяця на регулярній основі надає фінансову та матеріальну допомогу лікарням та центрам первинної допомоги Хмельницької та Тернопільської областей.

Двохрівневі установки для вентиляції легень RESmart GII BPAP System були передані в Тернопільську обласну клінічну психоневрологічну лікарню та Волочиську центральну районну лікарню, також у ці заклади закуплені пірометри, дезінфікуючі засоби, антисептики, ізолювальні костюми, медичні халати тощо. Власними силами проводить комплексний ремонт інфекційного відділення Волочиської центральної районної лікарні.

Лікарі та пацієнти «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Волочиської міської ради отримали потрібні нині захисні комбінезони, респіратори, пірометри, бактерицидні лампи та бактерицидні опромінювачі, хірургічні халати, засоби дезінфекції та багато іншого. Для доставки лікарів та персоналу з дому до роботи виділене пальне.

Для Підволочиської центральної районної лікарні придбано та передано сантехніку, холодильник та водонагрівач. Волочиському РВ Національної поліції України надане пальне та пірометри.

Також для цього для працівників ще в березні було придбано 55000 захисник масок та 52000 латексних рукавиць, 3080 захисник окулярів, необхідні антисептичні та дезінфікуючі засоби. Кожен співробітник забезпечуватиметься всіма необхідними засобами захисту до завершення карантинного періоду.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ПФЛ

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності