Олена ПІДГРУШНА: «Не буде Бринзака – всі спонсори підуть разом з ним»

Українська біатлоністка вважає, що відставка президента федерації ні до чого доброго не призведе

Олена ПІДГРУШНА: «Не буде Бринзака – всі спонсори підуть разом з ним»
© Український біатлон. Олена Підгрушна

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна зізналася, що відхід Володимира Бринзака з поста президента федерації негативно позначиться на фінансуванні біатлону.

– Володимир Бринзак говорив, що не бачить федерацію біатлону без нього. Поділяєте цю думку?
– Багато зараз критики в його бік. Кожна погана гонка – Бринзака на пенсію й нас усіх також.

Те, скільки він зробив за ці понад 20 років у федерації, мабуть, не зробив ніхто для біатлону. Ми починали з надцятих місць загального заліку, а сьогодні в нас і фінансування збільшилось, і центри побудовані, молодь сьогодні отримує екіпіровку, хоч і не еліт-класу – лижі, гвинтівки, патрони. Йде розвиток. Порівняти, що було 20 років тому, й що є зараз – робота зроблена божевільна.

Разом з ним підуть спонсори. Це також усі забувають. А в нас держава явно не допомагає спонсорству в спорті. Якби це було вигідно, то спонсорів було б набагато більше, ми б не сиділи на плечах у держави.

Оскільки цього немає, всі спонсори – це особисті друзі Бринзака. Він шукає, спілкується. Ці люди, завдяки йому, закохуються в біатлон й починають нам допомагати. Бачать, як працюємо ми, він. Не буде Бринзака – ці всі люди підуть разом з ним.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 03.04.2020 21:10
    0
    Бред полнейший!
    vizuals
    online
      vizuals, 03.04.2020 16:17
    0
    Sergey Gorbachenko, 03.04.2020 15:49
    Да прям свет клином на Брынзе сошелся! Не мелите ерунды. Придет другой руководитель и будут спонсоры. А то делают из него какого-то идола. Мол без него все пропадет. Ничего не пропадет, а будет лучше!
    Може Оленка мала на увазі, що якщо не буде Бринзи, то не буде її височества халяви. Хоча особисто до Підгрушної в мене немає претензій, але Бринза - рідкісна сволота - роками робить ставку на закупівлю спортсменів з запоребріка, але успіху не має. Усі кращі біатлоністи - Підручний, Підгрушна, Меркушина та ПРима - усі наші
    iskender
      iskender, 03.04.2020 16:04
    +1
    vizuals, 03.04.2020 15:44
    Не буде Бринзи, буде інша людина. І чому це Підгрушна вирішила, що вона буде працювати гірше)))
    Ну звичайно. А не можна інших таких запросити у лижну федерацію, санного спорту чи ковзанярського? А то там справи якось не дуже. Бринзак багато в чому і є український біатлон. Це, зауважу, ніяк не змінює того факту, що ця людина аторитарний керівник, любитель затуляти рота спортсменам і ватник.
    Sergey Gorbachenko
      Sergey Gorbachenko, 03.04.2020 15:49
    0
    Да прям свет клином на Брынзе сошелся! Не мелите ерунды. Придет другой руководитель и будут спонсоры. А то делают из него какого-то идола. Мол без него все пропадет. Ничего не пропадет, а будет лучше!
    vizuals
    online
      vizuals, 03.04.2020 15:44
    0
    Не буде Бринзи, буде інша людина. І чому це Підгрушна вирішила, що вона буде працювати гірше)))
    iskender
      iskender, 03.04.2020 16:04
    +1
    vizuals, 03.04.2020 15:44
    Не буде Бринзи, буде інша людина. І чому це Підгрушна вирішила, що вона буде працювати гірше)))
    Ну звичайно. А не можна інших таких запросити у лижну федерацію, санного спорту чи ковзанярського? А то там справи якось не дуже. Бринзак багато в чому і є український біатлон. Це, зауважу, ніяк не змінює того факту, що ця людина аторитарний керівник, любитель затуляти рота спортсменам і ватник.
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 03.04.2020 21:10
    0
    Бред полнейший!
    vizuals
    online
      vizuals, 03.04.2020 16:17
    0
    Sergey Gorbachenko, 03.04.2020 15:49
    Да прям свет клином на Брынзе сошелся! Не мелите ерунды. Придет другой руководитель и будут спонсоры. А то делают из него какого-то идола. Мол без него все пропадет. Ничего не пропадет, а будет лучше!
    Може Оленка мала на увазі, що якщо не буде Бринзи, то не буде її височества халяви. Хоча особисто до Підгрушної в мене немає претензій, але Бринза - рідкісна сволота - роками робить ставку на закупівлю спортсменів з запоребріка, але успіху не має. Усі кращі біатлоністи - Підручний, Підгрушна, Меркушина та ПРима - усі наші
    Sergey Gorbachenko
      Sergey Gorbachenko, 03.04.2020 15:49
    0
    Да прям свет клином на Брынзе сошелся! Не мелите ерунды. Придет другой руководитель и будут спонсоры. А то делают из него какого-то идола. Мол без него все пропадет. Ничего не пропадет, а будет лучше!
    vizuals
    online
      vizuals, 03.04.2020 15:44
    0
    Не буде Бринзи, буде інша людина. І чому це Підгрушна вирішила, що вона буде працювати гірше)))