Динамо Брест – Смолевічі – 1:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1-го туру Білоруської вищої ліги

Динамо Брест – Смолевічі – 1:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Динамо Брест

Білоруська Вища ліга. 1-й тур.

Динамо Брест – Смолевічі – 1:1


Кики, 69 – Мухамедов, 55

 Кисляк, 24, Нойок, 37, Бакай, 49 – Котов, 18, Турік, 76, Ращеня, 89, Фильцов, 90, Бутаревіч, 90+7

Динамо Брест: Павлюченко – Печенін, Павловець, Кікі, Веретіло (Юзепчук, 84) – Кісляк, Нойок (Биков, 74) – Савицький, Бакай, Гордійчук (Лаптєв, 58) – Мілевський.

Запасні: Шевченко, Ігнатович, Вітус, Крівець.

Смолевічі: Фільцов – Турік (Вакуліч, 76), Ращеня, Жевнеров, Алібеков – Котов, Бутаревіч – Макаров, Мухамедов (Александровіч, 87), Барсуков – Верас (Садовський, 90+2).

Запасні: Лазовський, Щегріковіч, Васіленок, Гомелько.

Арбітр: Денис Щербаков (Вітебськ, Білорусь)

Стадіон: Спорткомплекс «Брестський» (Брест, Білорусь)

У п'ятницю, 20-го березня, відбудеться поєдинок першого туру Білоруської Вищої ліги, в якому брестське "Динамо" зіграє проти «Смолевічі». Матч пройде в Бресті (Білорусь), на полі спорткомплексу «Брестський», початок о 17:00.

Острівець справжньої футбольної свободи в Європі зараз розташовується в Білорусі, де на свій черговий круг вже встиг зайти розіграш Вищої ліги. Настала черга й новоспеченому чемпіонові, брестському «Динамо» вступити в боротьбу за право захистити вирваний з рук БАТЕ трофей. Особливий контекст для української публіки, крім самої можливості спостерігати за футбольним поєдинком (та ще й з глядачами на трибунах), буде полягати в присутності двох наших співвітчизників в стартовому складі від Сергія Ковальчука.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Динамо» Брест і «Смолевичи». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.03.2020 18:59
    +4
    Mandarin Кириченко, 20.03.2020 18:47
    в Європі лишилося лише два активні чемпіонати Туреччини і Білорусі, великий вибір
    вибір іще більший: Туреччина - фьсьо
    Mandarin Кириченко
      Mandarin Кириченко, 20.03.2020 18:47
    -2
    в Європі лишилося лише два активні чемпіонати Туреччини і Білорусі, великий вибір
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 20.03.2020 18:33
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    А Батька не дурак! Теперь вся Европа будет смотреть чемпионат Беларуси, ну как минимум Украина точно)
    movkli
    online
      movkli, 20.03.2020 18:31
    -1
    69 мин. ГГГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Голевой навес с углового на правом фланге отдал Нойок! А Кики в очередной раз классно пробил головой, но уже более результативно, нежели в первом тайме!
    _____________________________
    вообще-то спиной
    Andy Chak
      Andy Chak, 20.03.2020 18:21
    +3
    Міля красава - такі передачі на гол роздає, шо капєц!!!
    LH44
      LH44, 20.03.2020 18:17
    0
    MetalKH, 20.03.2020 18:13
    Прочитал новости. Чемпионат Китая ПЛАНИРУЮТ возобновить 18 апреля. Какое это имеет отношение к сегодняшней дате??
    Ты сказал не скоро возобновят. Его как раз первым и возобновят.
    MetalKH
      MetalKH, 20.03.2020 18:13
    -1
    LH44, 20.03.2020 18:06
    Новости читай. Как раз в Китае уже начинает возобновляться. Команда из Уханя уже вернулась домой. А чемпионат по баскетболу уже возобновится 15 апреля. И футбол следом.
    Прочитал новости. Чемпионат Китая ПЛАНИРУЮТ возобновить 18 апреля. Какое это имеет отношение к сегодняшней дате??
    LH44
      LH44, 20.03.2020 18:06
    -1
    MetalKH, 20.03.2020 17:31
    Китайский чемпионат возобновят ещё не скоро. Остались только бульбашы. Ну поболеем за Милю!!!!
    Новости читай. Как раз в Китае уже начинает возобновляться. Команда из Уханя уже вернулась домой. А чемпионат по баскетболу уже возобновится 15 апреля. И футбол следом.
    rugby1970
      rugby1970, 20.03.2020 17:59
    +1
    ТЬФУ на это ДЕРЬМО!!!
    axylinam
    online
      axylinam, 20.03.2020 17:33
    -4
    Молодцы белорусы,так держать
    MetalKH
      MetalKH, 20.03.2020 17:31
    -3
    Omen, 20.03.2020 17:11
    Давайте еще Китайский чемп! )
    Китайский чемпионат возобновят ещё не скоро. Остались только бульбашы. Ну поболеем за Милю!!!!
    андрей лавров
      андрей лавров, 20.03.2020 17:16
    +4
    8number, 20.03.2020 17:03
    Могли бы и футболы 123 показать
    то ж показує спорт 1
    http://xittv.net/sport1.html
    Omen
      Omen, 20.03.2020 17:11
    +2
    Давайте еще Китайский чемп! )
    8number
      8number, 20.03.2020 17:03
    -3
    Могли бы и футболы 123 показать
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.03.2020 18:59
    +4
    Mandarin Кириченко, 20.03.2020 18:47
    в Європі лишилося лише два активні чемпіонати Туреччини і Білорусі, великий вибір
    вибір іще більший: Туреччина - фьсьо
    андрей лавров
      андрей лавров, 20.03.2020 17:16
    +4
    8number, 20.03.2020 17:03
    Могли бы и футболы 123 показать
    то ж показує спорт 1
    http://xittv.net/sport1.html
    Andy Chak
      Andy Chak, 20.03.2020 18:21
    +3
    Міля красава - такі передачі на гол роздає, шо капєц!!!
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 20.03.2020 18:33
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    А Батька не дурак! Теперь вся Европа будет смотреть чемпионат Беларуси, ну как минимум Украина точно)
    Omen
    online
      Omen, 20.03.2020 17:11
    +2
    Давайте еще Китайский чемп! )
    rugby1970
      rugby1970, 20.03.2020 17:59
    +1
    ТЬФУ на это ДЕРЬМО!!!
    LH44
      LH44, 20.03.2020 18:17
    0
    MetalKH, 20.03.2020 18:13
    Прочитал новости. Чемпионат Китая ПЛАНИРУЮТ возобновить 18 апреля. Какое это имеет отношение к сегодняшней дате??
    Ты сказал не скоро возобновят. Его как раз первым и возобновят.