Олександр УСИК: «Хочу зізнатися: я захворів новим видом вірусу»

Український боксер оригінально назвав свою нову «хворобу»

Олександр УСИК: «Хочу зізнатися: я захворів новим видом вірусу»
© Instagram. Олександр Усик

Український боксер Олександр Усик в соцмережі Instagram зізнався, що захворів новим видом вірусу. Суперважковаговик жартома назвав хворобу «хеппівірусом»:

«Я хочу вам де в чому зізнатися. Ось прямо відверто сказати, що я хворий. Захворів я. І можу назвати чим. Новий виток вірусу, ним хворіють багато людей, але до кінця не знають. Але я вже дізнався. Я точно цим хворий. Хеппівірус! Так! Ще раз повторю: хеппівірус! Ха-ха-ха-ха! Я хворий на хеппівірус. Сірий, ти хворий на цей вірус? Він теж хворий. Вірус ось так передається, коли поруч».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 18.03.2020 13:21
    +2
    Вата з відбитим мозоком.
    Ukrop
      Ukrop, 18.03.2020 13:02
    +3
    Подскажите, в каком поединке был этот удар в голову от которого он потерял способность соображать?
    Archie FireLion
    online
      Archie FireLion, 16.03.2020 23:34
    +4
    Вирус "Православие головного мозга" передается воздушно-капельным путем. (может и половым тоже, не знаю), подтверждено Усиком и Ломаченком.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 16.03.2020 21:20
    -2
    Уже Гобер из Юты-Джаз доприкалывался над короной. Через неделю у самого обнаружили. Так что...Тут только пожелать можно, что б только хеппи-вирус подцепил саня-крузер
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 16.03.2020 17:44
    0
    Al Zolo, 16.03.2020 13:45
    побеждай в ринге-тогда похрен чем ты болеешь......
    и потом., чтобы он в интервью говорил, что его зовут Александр..а Олександр - это по украински....и далее о мышебратья?))) не нужны Украине такие победы))
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 16.03.2020 17:38
    -1
    NM16071, 16.03.2020 10:22
    Та не спорт уа, а усиквата.ру нагнітає ситуацію, а в нього давно діагноз православне запалення мозку.
    ну..ты тоже может постишь панику))))..но . посетители спорт.юа этого не знают...здесь твоих постов нет))
    dadaali177188
      dadaali177188, 16.03.2020 16:57
    +4
    у этого подопытного вирус РПЦ , этот вирус опасней коронавируса
    Kantemirov
      Kantemirov, 16.03.2020 14:04
    +5
    Ти, Саня, не захворів, а ти з ним народився і, як показує практика, цей вірус невиліковний...
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 16.03.2020 13:45
    0
    побеждай в ринге-тогда похрен чем ты болеешь......
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 16.03.2020 13:42
    +5
    "Гундяйвірус" от що в голові у довбура, от звідти все і йде(((((
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 16.03.2020 12:31
    -3
    babulia75, 16.03.2020 11:56
    мені подобається подібність думок більшості коментарів, що у русіка дебіловірус)
    Це тому що спорт.юа перетворилось в "жовту пресу", в сайт з зомбірованими "однодумцями". Всіх хто вміє думати, і маю трішки іншу точку зору, вони банять. Тому вам і здаеться що всі в Україні думають як ви.
    babulia75
      babulia75, 16.03.2020 11:56
    +6
    мені подобається подібність думок більшості коментарів, що у русіка дебіловірус)
    NM16071
      NM16071, 16.03.2020 10:22
    +3
    andreypoltava234, 16.03.2020 08:55
    ну..спорт.юа в своём репертуаре... разганяет истерию...используя для этого даже не факты....а уже просто высказывания популярных в русскоязычной среде приверженцев параши...что тут скажешь...они будут отрабатывать эту тему до конца....
    Та не спорт уа, а усиквата.ру нагнітає ситуацію, а в нього давно діагноз православне запалення мозку.
    Олег Стець
      Олег Стець, 16.03.2020 10:17
    +5
    ПГМ в терминальной стадии ...
    Banderass
      Banderass, 16.03.2020 10:11
    +6
    Так він вже давно хворий. Це вже не новина. Православний кацапізм головного мозку та ватне совкодрочерство з поетичним загостренням
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 16.03.2020 08:55
    -2
    ну..спорт.юа в своём репертуаре... разганяет истерию...используя для этого даже не факты....а уже просто высказывания популярных в русскоязычной среде приверженцев параши...что тут скажешь...они будут отрабатывать эту тему до конца....
    pl2012ua
      pl2012ua, 16.03.2020 02:25
    +6
    нализався мощів гундяєвських і патякає
    Hottabych
      Hottabych, 16.03.2020 01:45
    +5
    Вот смотрю я на Усика,вроде бы с виду нормальный .А мочит похлеще Виталия Кличко)
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 16.03.2020 00:12
    +6
    Ну это многие уже заметили.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 15.03.2020 23:33
    -9
    Vik Bistritskiy, 15.03.2020 23:26
    В нба тоже прикалувався з вірусу і що стало? Підчипив сча треба бути окуратним
    аккуратным нужны быть всегда, потому что никогда не знаешь где можн поцепить какую-то заразу
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 15.03.2020 21:34
    +36
    На жаль,такий вірус як в Усика не ликується,,,він називається "Дибіловірус". Це на завжди...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 15.03.2020 21:19
    +33
    Если человек идиот - то єто на долго...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.03.2020 21:12
    +30
    Какие то идиоты в соцсети, ему еще и лайки ставят за такие шутки
    digsum
      digsum, 15.03.2020 21:02
    +30
    Что за пляски на костях, идиотина?!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 15.03.2020 20:54
    +30
    Дурында! Сейчас когда умерло уже столько людей как то неактуально так шутить!!!!!!!!
    REALIST
    online
      REALIST, 15.03.2020 21:30
    +29
    ...не применшуючи спортивних досягнень Усика, визнаю, що він як і більшість спортсменів (особливо боксерів) - людина недалека і дуже розумово обмежена... Добре страждати фігнь0ю, доки тебе та чи інша проблема не стосується! Саша, - ти великий боксер, але тобі доцільніше було б мовчати...
    axylinam
    online
      axylinam, 15.03.2020 21:05
    +29
    Усик тормоз,с трудом буквы в слова складывает,решил попытаться пошутить,не слишком удачно получилось,мягко выражаясь
    REALIST
    online
      REALIST, 15.03.2020 21:43
    +28
    Alex_Romanov, 15.03.2020 21:38
    Так вроде он в Киеве живёт, там антирусский мир
    в Киеве (как и по всей Украине) тоже много ущербных русофилов и коллаборантов... Усик, к сожалению, один из многих... кто-то живет постсовковой мышебратной туфтой, кто-то хочет быть национально идентичным (а не инкубаторным)... но смеяться с реальной угрозы, забравшей много жизней - это как минимум тупо...
    Андрій Некрасов
    online
      Андрій Некрасов, 15.03.2020 21:26
    +28
    Дебил... столько смертей, а он "шутит". Не зря, видимо, с гундяевскими служками тусуеться.
    Aleks04
    online
      Aleks04, 15.03.2020 20:58
    +27
    Вот как влияет руцкий мир на поведение человека
    john2222
      john2222, 15.03.2020 21:26
    +26
    Д О Л Б О Е Б!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 15.03.2020 21:10
    +25
    Не стоит комментировать этого придурка.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.03.2020 21:08
    +25
    Ума нема - считай каліка...
    Олег Судак
      Олег Судак, 15.03.2020 21:05
    +25
    Гундяйвірус в тебе,дурню! От вже воістину інколи краще мовчати.
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 15.03.2020 21:53
    +22
    Ти дійсно хворий. Зайва хромосома. Плюс мокшанська фашистська секта
    Vadya
      Vadya, 15.03.2020 21:47
    +22
    Дядя Саша- ты дурак?
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 15.03.2020 21:47
    +20
    Идиотище
    mb_cdi
      mb_cdi, 15.03.2020 21:30
    +20
    Дерек обязан его нокаутировать!
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 15.03.2020 21:28
    +19
    Вижу, Усик продолжает активно изучать английский. Даже в машине учит новые слова.
    djordj
      djordj, 15.03.2020 21:24
    +15
    И мало в череп пропускает...