Контіолахті-2020. Макаряйнен зайняла четверте місце в своїй останній гонці

Фінська біатлоністка зупинилася за крок від медалі

7044
9
Twitter. Кайса Макаряйнен

У суботу, 14 березня, у фінському Контіолахті в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування.

Якщо чоловіча гонка стала останньою в кар'єрі француза Мартена Фуркада, то після жіночої завершила свою професійну кар'єру фінка Кайса Макаряйнен. Вона теж обрала символічний момент, зробивши це на рідному етапі.

В останній гонці 37-річна біатлоністка боролася за медаль, незважаючи на 18-й стартовий номер. На фінішному колі вона в якийсь момент наблизилася до швейцарки Селіни Гаспарін та італійки Лізи Віттоцці, але все-таки не дістала їх і фінішувала на прикрому четвертому місці.

А виграла гонку сенсаційно француженка Жюлья Сімон, для якої це перша перемога в кар'єрі. Могла виграти не тільки останню гонку, але і загальний залік Кубка світу норвежка Тіріл Екгофф, але на останній стрільбі припустилася трьох промахів і просто «подарувала» Великий кришталевий глобус італійці Доротеї Вірер.

Що стосується українок, то кращою в нашій команді стала Анастасія Меркушина, яка з трьома промахами в пасиві фінішувала 24-ю. Валя і Віта Семеренко розташувалися на 30-му і 35-му рядках фінішного протоколу відповідно. Юлія Джима і Олена Підгрушна не стартували.