Барком виграв перший етап чоловічої Суперліги

Львів'яни достроково стали недосяжними для найближчих переслідувачів

776
0
ФВУ

У п'ятницю відбулися перші матчі заключного 14-го туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд. Лідер турніру і чинний переможець двох попередніх сезонів львівський «Барком-Кажани» на своєму майданчику приймав головного аутсайдера Суперліги хмельницький «Новатор».

Як і очікувалося, підопічні Угіса Крастіньша без особливих проблем обіграли гостей в трьох партіях. Найбільше очок у львів'ян набрали Михайло Бібер - 13, Владислав Богатирьов - 12, Борис Жуков - 11 і Олександр Коваль - 10. У тих, хто програв, 10 очок приніс своїй команді Максим Ткач. Таким чином, волейболісти «Баркома-Кажани» достроково забезпечили собі перемогу в турнірі за підсумками групового етапу.

Два матчі за участю вінницьких клубів, які посідають друге і третє місця, завершилися з однаковим рахунком 3:2. Волейболісти «Серця Поділля» програли у себе вдома житомирському «Житичі-ЖНАЕУ». У складі господарів майданчика 26 очок набрав Володимир Сидоренко, 19 - Сергій Кушнір та 13 - Андрій Горбенко. У їхніх суперників кращими були Віталій Бондар 25 очок, Володимир Остапенко - 20, Олександр Наложний - 18 і Микола Рудницький - 11.

Щодо ВК «МХП-Вінниця», то на майданчику СК «Колос» в місті Тростянець підопічні Костянтина Рябухи завдали поразки чернігівському «Буревіснику-ШВСМ». У переможців відзначилися Артем Скороход - 21 очко, Олександр Буздуган - 17 і Віталій Кучер - 13. У гостей 18 очок набрав Павло Камінський, по 16 - Дмитро Шаповал і Андрій Чмирьов, 12 - Олексій Дрофа.

І, нарешті, у Харкові в СК «Локомотив» господарі майданчика приймали своїх земляків з «Юракадемії». Всі три партії пройшли у боротьбі, але кожного разу в кінцівці кращими були юристи. У них 12 очок набрав Іван Кривобок, по 11 - Андрій Рогожин і Елтун Карімов. У «Локомотиві» по 11 очок принесли команді Євген Капаєв і Євген Політько.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
14 тур. 13 березня
«Барком-Кажани» (Львів) - «Новатор» (Хмельницький
)
3:0 (25:15, 25:17, 25:17)
ВК «Серце Поділля» (Вінниця) - «Житичі-ЖНАЕУ» (Житомир)
2:3 (26:28, 25:22, 23:25, 25:23, 12:15)
ВК «МХП-Вінниця» - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
3:2 (25:17, 26:24, 23:25, 26:28, 15:13)
«Локомотив-збірна Харківської області-1» - «Збірна Харківської області-Юракадемія»
0:3 (27:29, 22:25, 22:25)

Турнірна таблиця в чоловічій Суперлізі після сьогоднішніх поєдинків:
1. «Барком-Кажани» 27 матчів, 23 перемоги, 4 поразки, 70 очок, співвідношення партій 76 - 23
2. ВК «МХП-Вінниця» 27, 21, 6, 60, 70 - 33
3. «Серце Поділля» 27, 20, 7, 62, 70 - 31
4. «Житичі-ЖНАЕУ» 27, 17, 10, 50, 60 - 39
5. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 27, 12, 15, 34, 39 - 51
6. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 27, 9, 18, 26, 34 - 61
7. «Буревісник-ШВСМ» 27, 6, 21, 22, 33 - 63
8. «Новатор» 27, 0, 27, 0, 0 - 81

В суботу, 14 березня, пройдуть повторні матчі 14-го туру.