Кузбас став першим півфіналістом чоловічої Ліги чемпіонів

Коли стануть відомі інші три команди 1/2 фіналу, поки велике питання

© CEV

У чоловічій волейбольної Ліги чемпіонів в ці дні повинні були відбутися матчі-відповіді 1/4 фіналу. Але, як ми вже відзначали, три поєдинки за участю італійських команд поки відкладені на невизначений час через ситуацію з коронавірусом.

А єдиний матч, який сьогодні відбувся у Польщі, пройшов без глядачів. Місцевий клуб «Закса» приймав російський «Кузбас». Нагадаємо, що в першій грі у Кемерово перемогли гості з рахунком 3:2.

І сьогодні польські волейболісти краще розпочали зустріч, вигравши стартовий сет з рахунком 25:21. Однак далі росіяни перехопили ініціативу в свої руки і взяли три наступні партії. В підсумку «Кузбас» досяг успіху 3:1 і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів ЄКВ сезону 2019-2020 рр
Чоловіки. 1/4 фіналу
Матч-відповідь
«Закса» (Кендзежин-Козле, Польща) - «Кузбас» (Кемерово, Росія)

1:3 (25:21, 23:25 18:25, 20:25)
Перший матч - 3:2

Доля трьох інших пар чвертьфіналістів поки невідома. Де і коли будуть зіграні ці матчі, стане відомо пізніше.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!