В минулому турі підопічні Костянтина Рябухи поступились «Локомотиву», тепер «Юракадемії»

604
0
ФВУ

У п'ятницю відбулися два матчі 13-го передостаннього туру групового етапу чоловічої Суперліги. В обох з них перемог досягли харківські команди.

Так, «Юракадемія» на своєму майданчику приймала ВК «МХП-Вінниця», що йде на другому місці, і виграла з рахунком 3:1. Цікаво, що в 12-му турі гості також грали у Харкові, але з «Локомотивом», і в першому матчі поступились господарям в чотирьох партіях. Цього разу стартовий сет виграли юристи 25:21. Потім гості з труднощами змогли взяти другу партію 25:27. В третьому сеті «Юракадемія» знову перемогла 25:21, а в четвертій партії після запеклої боротьби місцеві волейболісти виявилися сильнішими 28:26. У переможців 25 очок набрали Іван Кривобок, по 12 очок - Елтун Карімов та Іван Черняк, 10 - Владислав Павлюк. У тих, хто програв, кращими були Артем Скороход - 22 очка, Віталій Кучер - 14 і Владислав Щуров - 10.

Інший харківський клуб «Локомотив» в Хмельницькому обіграв «Новатор» 3:0. Тут у гостей відзначилися Євген Капаєв - 13 очок, Кирило Богдан і Олександр Титаренко - по 10. У господарів майданчика 12 очок в активі Максима Ткача.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
13 тур. 6 березня
Перші матчі
«Збірна Харківської області-Юракадемія» - ВК «МХП-Вінниця»

3:1 (25:21, 25:27, 25:21, 28:26)
«Новатор» (Хмельницький) - «Локомотив-збірна Харківської області-1»
0:3 (23:25 15:25 24:26)

Ситуація в турнірній таблиці після сьогоднішніх матчів:
1. «Барком-Кажани» 24 матчі, 20 перемог, 4 поразки, 62 очка, співвідношення партій 67 - 20
8. «Новатор» 25, 0, 25, 0, 0 - 75

Завтра, 7 березня, ці ж команди проведуть повторні гри і, крім того, перший матч туру зіграють «Буревісник-ШВСМ» - «Серце Поділля». А 8 і 9 березня відбудуться поєдинки «Житичі-ЖНАЕУ» - «Барком-Кажани».