Вайлдер - про викинутий рушник: «Розчарований, у мене було ще 5 раундів»

Американець вважає, що у нього були шанси перемогти Ф'юрі

Вайлдер - про викинутий рушник: «Розчарований, у мене було ще 5 раундів»
© ESPN. Тайсон Ф'юрі і Деонтей Вайлдер

Колишній чемпіон світу в надважкій вазі за версією WBC Деонтей Вайлдер (42-1-1, 41 KO) виявився дуже незадоволений рішенням Марка Бреланд, асистента свого тренера, який викинув рушник в сьомому раунді бою проти Тайсона Ф'юрі (29-0-1, 21 KO). За словами американського боксера, Бреланд через це може покинути ряди його команди.
 
«Я розчарований Марком за той простий факт, що ми обговорювали цей момент багато разів.
 
У мені говорять не емоції, це моя принципова позиція. Ми говорили про цю ситуацію багато років до того, як це все ж сталося. Я, як воїн, як чемпіон, як лідер, хочу виходити в ринг і нести особисту відповідальність. Якщо я говорю про те, щоб виходжу в ринг і можу вбити там людини, то я розумію, що і сам можу опинитися в ролі жертви.
 
Тому я просив свою команду ніколи, незалежно від обставин, не кидати рушник, тому що я особливий. У мене ще залишалося п'ять раундів. Незалежно від того, як це виглядало з боку, я все ще був в строю.
 
Я розумію, що Марк намагався робити те, що вважав правильним, але це моє життя і моя кар'єра, і він повинен прийняти мої бажання», - сказав Вайлдер.

Нагадаємо, в ніч з 22 на 23 лютого в Лас-Вегасі британський боксер надважкої ваги Тайсон Ф'юрі знищив в реванші американця Деонтея Вайлдера і відібрав у нього чемпіонські пояси за версією WBC і The Ring. Американець двічі побував в нокдауні, а в сьомому раунді його кут викинув рушник.

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Yahoo Sports

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    andre_lui
      andre_lui, 27.02.2020 01:07
    0
    Уставшым выглядел Уайлдер уже в начале боя. Речи логичные, по крайней мере к себе ие же требования, что и к другим. А Фьюри не мешало бы проверить на допинг.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.02.2020 18:33
    +1
    Ну, 5 раундов это же не 5 жизней!
    Александр Зуев
      Александр Зуев, 25.02.2020 12:09
    +7
    Он бы до конца того раунда бы не достоял, а не то что 5 раундов. Бля почему они вечно ищут оправдания...Гараздо проще сказать, что да этот раз я плохо боксировал. Вернусь сильнее.
    lenares85
    online
      lenares85, 25.02.2020 11:54
    +5
    После первого нокдауна он ходил как вяленый, силы удара его не хватило б , ну пошатался б еще пару раундов потом рухнул как груша, посмотрим если уволит человека то неправильно.
    сергей богданов
      сергей богданов, 25.02.2020 11:46
    +10
    У Адониса Стивенсона спроси что бывает при тяжёлых последствиях
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 25.02.2020 11:43
    0
    Уайлдер мог все вопросы решить в первом бою. Надо было добивать Тайсона.
    А на этот бой Уайлдер вышел как на продолжение первого боя + в два раза самоуверенней и плохо подготовленным.
    Фьюри как раз наоборот. Подготовился отлично и все выполнил грамотно.
    denzellezned
      denzellezned, 25.02.2020 11:29
    +13
    Ти повинен йому дякую весь час казати, якби він не кинув рушника ти б жив на декілька років менше. Стоїть в кутку весь в крові, з вуха кров з рота кров, і отримує по пиці від 125кг здорованя, і каже що у нього було ще 5 раундів для чого 5 раундів, щоб здохнути?
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 25.02.2020 11:15
    +7
    Он все надеялся на свой удар! А откуда силы брать, что бы разрядить пушку? Так что все правильно ассистент сделал... Лучше ТКО, чем полный КО!
    Vetal_Kr
      Vetal_Kr, 25.02.2020 10:51
    +5
    Уайлдер з третього раунду ходити вже не міг без канатів . Попався на те що і Джошуа в першому поєдинку з Руісом ! Набрав вагу займу в м'язами , а організм просто не зміг забезпечити кислородом, тому що то не їхня вага !! Головне щоб Усик не пішов тим же шляхом з набором ваги
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 25.02.2020 10:42
    +12
    не викинув б він рушнк, то впав би в 8 чи 9 раунді.
    Перевага Тайсона була абсолютною та незаперечною
    denzellezned
      denzellezned, 25.02.2020 11:29
    +13
    Ти повинен йому дякую весь час казати, якби він не кинув рушника ти б жив на декілька років менше. Стоїть в кутку весь в крові, з вуха кров з рота кров, і отримує по пиці від 125кг здорованя, і каже що у нього було ще 5 раундів для чого 5 раундів, щоб здохнути?
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 25.02.2020 10:42
    +12
    не викинув б він рушнк, то впав би в 8 чи 9 раунді.
    Перевага Тайсона була абсолютною та незаперечною
    сергей богданов
      сергей богданов, 25.02.2020 11:46
    +10
    У Адониса Стивенсона спроси что бывает при тяжёлых последствиях
    Александр Зуев
      Александр Зуев, 25.02.2020 12:09
    +7
    Он бы до конца того раунда бы не достоял, а не то что 5 раундов. Бля почему они вечно ищут оправдания...Гараздо проще сказать, что да этот раз я плохо боксировал. Вернусь сильнее.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 25.02.2020 11:15
    +7
    Он все надеялся на свой удар! А откуда силы брать, что бы разрядить пушку? Так что все правильно ассистент сделал... Лучше ТКО, чем полный КО!
    lenares85
    online
      lenares85, 25.02.2020 11:54
    +5
    После первого нокдауна он ходил как вяленый, силы удара его не хватило б , ну пошатался б еще пару раундов потом рухнул как груша, посмотрим если уволит человека то неправильно.
    Vetal_Kr
      Vetal_Kr, 25.02.2020 10:51
    +5
    Уайлдер з третього раунду ходити вже не міг без канатів . Попався на те що і Джошуа в першому поєдинку з Руісом ! Набрав вагу займу в м'язами , а організм просто не зміг забезпечити кислородом, тому що то не їхня вага !! Головне щоб Усик не пішов тим же шляхом з набором ваги
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.02.2020 18:33
    +1
    Ну, 5 раундов это же не 5 жизней!
    andre_lui
      andre_lui, 27.02.2020 01:07
    0
    Уставшым выглядел Уайлдер уже в начале боя. Речи логичные, по крайней мере к себе ие же требования, что и к другим. А Фьюри не мешало бы проверить на допинг.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 25.02.2020 11:43
    0
    Уайлдер мог все вопросы решить в первом бою. Надо было добивать Тайсона.
    А на этот бой Уайлдер вышел как на продолжение первого боя + в два раза самоуверенней и плохо подготовленным.
    Фьюри как раз наоборот. Подготовился отлично и все выполнил грамотно.