У Києві відбувся Всеукраїнський фінал Cool Games 2020

23 лютого у столичному СК «Меридіан» визначилися переможці Всеукраїнського фіналу Cool Games

У Києві відбувся Всеукраїнський фінал Cool Games 2020
© Parimatch

За результатами змагань Суперкубок чемпіона виборола збірна команда м. Києва. Змагання відбулися за підтримки Parimatch Foundation.
Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games» – це унікальний український проект, започаткований у 2018 році. Фінал змагань зібрав переможців відбіркових етапів з 25-ти регіонів України. 

Організаторами змагань є Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України й Українська федерація учнівського спорту. Завдяки Parimatch Foundation, переможці та призери сьогоднішнього фіналу всіх вікових категорій отримали сертифікати на купівлю спортивного інвентарю для змагань «Cool Games».    

З вересня 2019 року по лютий 2020 року у різних куточках України проводилися регіональні відбіркові етапи других Cool Games. У них взяло участь майже 100 тисяч учнів та учениць. За період відбіркових змагань понад 700 учителів фізичної культури з усіх куточків України взяли участь у 25 навчальних семінарах цього унікального проекту.    Всього у всеукраїнському фіналі взяли участь 550 учнів закладів загальної середньої освіти. 

«Головною метою для нас є залучення якомога більше дітей до нашого проекту. Цього року участь у відбіркових змаганнях взяло близько ста тисяч школярів з усіх областей України. За кілька років, переконаний, ми збільшимо цю цифру до одного мільйона» – зазначив голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

У видовищних фіналах перемоги здобули: 1 віковий дивізіон (2009–2010 рр.) – Волинська область; 2 віковий дивізіон (2006–2008 рр.) – Волинська область; 3 віковий дивізіон (2002–2005 рр.) – м. Київ. Переможці старшого, третього вікового дивізіону вже в березні представлятимуть Україну на World ISF Educational Games (м. Афіни – Олімпія, Греція).

«Змагання показали, наскільки нашим школярам і школяркам подобаються інноваційні драйвові естафети. Шалений азарт, невтомна підтримка один одного та команд-суперниць, витримка, бажання перемогти – всього сповна було під час фінальної частини Крутих ігор» – сказав президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба.

«Для Parimatch Foundation важливими завданнями є залучення дітей до занять спортом, надання рівних можливостей для кожного. І ключову роль в цьому процесі відіграють вчителі фізкультури, які є локальними амбасадорами здорового способу життя. Нові підходи в навчанні вчителів фізкультури дозволять дітям розвивати фізичну культуру, формувати цінності нового покоління. Саме тому ми підтримали проект Cool Games, який об'єднав вчителів і дав дітям відмінні можливості для розкриття свого потенціалу через новий формат на уроках фізкультури» –  відзначила Катерина Білоруська, президент Благодійного фонду Parimatch Foundation.

Успішність Cool Games було відзначено Міжнародною федерацією учнівського спорту та в листопаді 2019 року у Києві проведено перший Міжнародний спортивно-масовий захід серед школярів «World Cool Games». World Cool Games включено до річного календарного плану заходів ISF та заплановано його проведення у 2020 році у нас в Україні.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
© 2003-2020 Sport.ua
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності