ЧС-2020 з біатлону. Чоловічий мас-старт. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки чемпіонату світу

ЧС-2020 з біатлону. Чоловічий мас-старт. Текстова трансляція
© Український біатлон. Дмитро Підручний та Артем Прима

У неділю, 23 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбудеться чоловічий мас-старт.

Пропонуємо ознайомитися зі стартовими номерами українців.

26.  Дмитро Підручний
29.  Артем Прима

Повний стартовий лист тут

Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 16:00 за Києвом.

 

📺 Відеотрансляція

 

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Oksana Zlamanczuk
      Oksana Zlamanczuk, 23.02.2020 16:44
    -1
    Але загалом молодці.При такій конкуренції і так добре
    Oksana Zlamanczuk
      Oksana Zlamanczuk, 23.02.2020 16:41
    -1
    Ура......в топ 30
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 23.02.2020 16:35
    -1
    1. Йося - 10 кратный
    2. Майе.
    3. Жаклен.
    У Фуркада будет - БХГ, по итогам сезона.
    Kuzyavr
      Kuzyavr, 23.02.2020 16:22
    -1
    Начало гонки. Вже сіли на жо...
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 23.02.2020 16:09
    +1
    euro2012_za_2012euro, 23.02.2020 16:06
    Ну что Фуркад 14- кратный или Йося -10-кратный. ?А может Майе наконец, то выстрелит?
    А может Прима нас удивит в борьбе за бронзу?
    Прима думаю уже не удивит, а Димон со спиной борется, или рыжик или кто то из Франции, но вряд-ли фуркад
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 23.02.2020 16:06
    -1
    сергей богданов, 23.02.2020 16:03
    Давай Прима удиви нас!
    Ну что Фуркад 14- кратный или Йося -10-кратный. ?А может Майе наконец, то выстрелит?
    А может Прима нас удивит в борьбе за бронзу?
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 23.02.2020 16:03
    +1
    Давай Прима удиви нас!
    Ігор Греневич
      Ігор Греневич, 23.02.2020 12:21
    +1
    Український біатлоніст Артем Прима отримав можливість скласти компанію Дмитру Підручному в заключній гонці чемпіоната світу в Антхольці - мас-старті. Причиною того, що наш спортсмен з'явиться в старт-листі гонки, стала відмова від участі лідера збірної Росії Олександра Логінова.
    Вищезгаданий російський біатлоніст не візьме участі в мас-старті, про що повідомляє «Чемпіонат» з посиланням на особистого тренера Логінова Олександра Касперовича. Причиною такого рішення спортсмена є психологічна неготовність. У той же час Логінов підтвердив намір завершити сезон і відправиться на решту етапів Кубка світу.
    Артем Прима таким чином отримає 29-ий стартовий номер.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 23.02.2020 16:09
    +1
    euro2012_za_2012euro, 23.02.2020 16:06
    Ну что Фуркад 14- кратный или Йося -10-кратный. ?А может Майе наконец, то выстрелит?
    А может Прима нас удивит в борьбе за бронзу?
    Прима думаю уже не удивит, а Димон со спиной борется, или рыжик или кто то из Франции, но вряд-ли фуркад
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 23.02.2020 16:03
    +1
    Давай Прима удиви нас!
    Ігор Греневич
      Ігор Греневич, 23.02.2020 12:21
    +1
    Український біатлоніст Артем Прима отримав можливість скласти компанію Дмитру Підручному в заключній гонці чемпіоната світу в Антхольці - мас-старті. Причиною того, що наш спортсмен з'явиться в старт-листі гонки, стала відмова від участі лідера збірної Росії Олександра Логінова.
    Вищезгаданий російський біатлоніст не візьме участі в мас-старті, про що повідомляє «Чемпіонат» з посиланням на особистого тренера Логінова Олександра Касперовича. Причиною такого рішення спортсмена є психологічна неготовність. У той же час Логінов підтвердив намір завершити сезон і відправиться на решту етапів Кубка світу.
    Артем Прима таким чином отримає 29-ий стартовий номер.