ВІДЕО. Шість років тому Україна виграла золото Олімпійських ігор в Сочі

Нашим біатлоністкам не було рівних в класичній естафеті

ВІДЕО. Шість років тому Україна виграла золото Олімпійських ігор в Сочі
© Twitter

У цей день, 21 лютого, шість років тому збірна України виграла золоту медаль в жіночій естафеті на Олімпійських іграх-2014, які проходили в російському Сочі.

Нашу команду представляли Юлія Джима, сестри Семеренко і Олена Підгрушна. Пропонуємо згадати головний український тріумф в історії біатлону:

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 23.02.2020 14:21
    0
    firstromario, 21.02.2020 23:19
    в мене та перемоіга і надалі більше з війною асоціюється...
    Я даже больше скажу. Абсолютно убеждён, если бы анексия Крыма тогда, золота бы у нас никогда не было.
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 22.02.2020 10:39
    0
    і саме на тій перемозі Юринзак і Ко ще залишають на посадах і при держпайку
    Що звісно не применшує заслуг українських спортсменок, але шкода що свої досягнення дозволяють юзати нечистоплотним функціонерам
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 22.02.2020 10:08
    0
    Тот момент когда ярость благородная побеждает мельдоний
    vizuals
      vizuals, 22.02.2020 08:46
    +1
    Яблуньки вже не ті, Підгрушна постійно ломається, Дмима не стріляє і не бігає, і постійно десь вештається.
    firstromario
      firstromario, 21.02.2020 23:19
    +1
    в мене та перемоіга і надалі більше з війною асоціюється...
    vizuals
    online
      vizuals, 22.02.2020 08:46
    +1
    Яблуньки вже не ті, Підгрушна постійно ломається, Дмима не стріляє і не бігає, і постійно десь вештається.
    firstromario
    online
      firstromario, 21.02.2020 23:19
    +1
    в мене та перемоіга і надалі більше з війною асоціюється...
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 23.02.2020 14:21
    0
    firstromario, 21.02.2020 23:19
    в мене та перемоіга і надалі більше з війною асоціюється...
    Я даже больше скажу. Абсолютно убеждён, если бы анексия Крыма тогда, золота бы у нас никогда не было.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.02.2020 10:39
    0
    і саме на тій перемозі Юринзак і Ко ще залишають на посадах і при держпайку
    Що звісно не применшує заслуг українських спортсменок, але шкода що свої досягнення дозволяють юзати нечистоплотним функціонерам
    Александр Бондарь