ЧС-2020 з біатлону. Чоловічий спринт. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки чемпіонату світу

ЧС-2020 з біатлону. Чоловічий спринт. Текстова трансляція
© Український біатлон. Антон Дудченко

У суботу, 15 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбудеться чоловіча спринтерська гонка.

Пропонуємо ознайомитися зі стартовими номерами українців.

9.  Сергій Семенов
25.  Дмитро Підручний
29.  Артем Прима
82.  Антон Дудченко
104.  Богдан Цимбал

Повний стартовий лист тут

Sport.ua провів текстову трансляцію гонки. Початок о 15:45 за київським часом.

 

📺 Відеотрансляція

 

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    KREKER
      KREKER, 15.02.2020 17:09
    -2
    РОА Рос. Освободительная Армия допомагала. Власовцы по твоему. Грамотей диванный.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.02.2020 17:06
    -3
    Власов помогал, размахивая соссийским триколором. Соссийский триколор - символ фашизма
    KREKER
      KREKER, 15.02.2020 17:04
    +2
    Адміни! Заберіть трикольорову онучу з українського сайту. Чи вам потрібно пояснювати , що означає ця онуча?
    lomancevova
      lomancevova, 15.02.2020 16:53
    +2
    Пройдет 2-3 года и отберут медаль в этого доппингиста.
    Его вообще должны были пожизненно исключить из соревнований.
    Это нонсенс, а не спорт
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 15.02.2020 16:46
    +1
    Ниче, через десять лет его пожизненно дисквальнут за второй допинг. Как сегодня Устюгова и Слепцову. Подождем декаду и Фиен Мае получит свое золото, Фуркад серебро, Тарька БЕ бронзу
    sema69
      sema69, 15.02.2020 16:37
    -3
    А крім Семенова та Підручного хтось біжить? Спорт ua до вас питання.
    adidas77
      adidas77, 15.02.2020 16:31
    0
    Интересно пожмут ли руки другие биатлонисты этому допинговому "чемпиону" ?
    adidas77
      adidas77, 15.02.2020 16:28
    +3
    Опять мля кацапы по взмаху волшебной палочки летают именно на ЧМ. Через пару лет узнаем возможно, почему так произошло в это раз!
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 15.02.2020 16:28
    +1
    Эпотлонист походу заправился перед чемпионатом
    adidas77
      adidas77, 15.02.2020 16:24
    +5
    НЕ иначе как пороблено!!! Другого слова найти просто невозможно!
    Дима молодец, но как же жаль невероятно...
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 15.02.2020 16:22
    +5
    Ну нічого ..зате Дмитро продемонстрував що в силах боротись за медалі
    Vano
      Vano, 15.02.2020 16:18
    0
    Ааа, той промах,та же й падіння, неначе хтось зглазив
    pricolist
      pricolist, 15.02.2020 16:18
    +2
    Как обидно за Диму, вчера в шаге от медали были и сегодня тотальное невезение.
    Maxim_kravets
      Maxim_kravets, 15.02.2020 16:18
    +8
    В будь-якому випадку Підручний красавчик, біжить на рівних з топами
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.02.2020 16:16
    0
    За победу можно было бороться плотно.
    А уж в призах точно..
    Andy Chak
      Andy Chak, 15.02.2020 16:15
    -2
    капєц, не промаж і була б медаль, ех Діма...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.02.2020 16:14
    -2
    Бл
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 15.02.2020 16:13
    -2
    Эх Димон, Димон
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 15.02.2020 16:06
    +2
    Давай Димас стойку так же отработай
    vizuals
      vizuals, 15.02.2020 14:19
    +2
    Від Дмитра лише гарна стрільба, а хдом він з лідерами зараз майже на рівні
    Maxim_kravets
      Maxim_kravets, 15.02.2020 16:18
    +8
    В будь-якому випадку Підручний красавчик, біжить на рівних з топами
    adidas77
      adidas77, 15.02.2020 16:24
    +5
    НЕ иначе как пороблено!!! Другого слова найти просто невозможно!
    Дима молодец, но как же жаль невероятно...
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 15.02.2020 16:22
    +5
    Ну нічого ..зате Дмитро продемонстрував що в силах боротись за медалі
    adidas77
      adidas77, 15.02.2020 16:28
    +3
    Опять мля кацапы по взмаху волшебной палочки летают именно на ЧМ. Через пару лет узнаем возможно, почему так произошло в это раз!
    KREKER
      KREKER, 15.02.2020 17:04
    +2
    Адміни! Заберіть трикольорову онучу з українського сайту. Чи вам потрібно пояснювати , що означає ця онуча?
    lomancevova
      lomancevova, 15.02.2020 16:53
    +2
    Пройдет 2-3 года и отберут медаль в этого доппингиста.
    Его вообще должны были пожизненно исключить из соревнований.
    Это нонсенс, а не спорт
    pricolist
      pricolist, 15.02.2020 16:18
    +2
    Как обидно за Диму, вчера в шаге от медали были и сегодня тотальное невезение.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 15.02.2020 16:06
    +2
    Давай Димас стойку так же отработай
    vizuals
    online
      vizuals, 15.02.2020 14:19
    +2
    Від Дмитра лише гарна стрільба, а хдом він з лідерами зараз майже на рівні
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 15.02.2020 16:46
    +1
    Ниче, через десять лет его пожизненно дисквальнут за второй допинг. Как сегодня Устюгова и Слепцову. Подождем декаду и Фиен Мае получит свое золото, Фуркад серебро, Тарька БЕ бронзу
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 15.02.2020 16:28
    +1
    Эпотлонист походу заправился перед чемпионатом
    adidas77
      adidas77, 15.02.2020 16:31
    0
    Интересно пожмут ли руки другие биатлонисты этому допинговому "чемпиону" ?
    Vano
      Vano, 15.02.2020 16:18
    0
    Ааа, той промах,та же й падіння, неначе хтось зглазив
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.02.2020 16:16
    0
    За победу можно было бороться плотно.
    А уж в призах точно..