ЧЄ-2020 з боротьби. Акобія завоювала срібло, у Коляденко – бронза

Аліна Акобія та Ірина Коляденко поповнили скарбничку збірної України черговими медалями

© UWW. Аліна Акобія

Українки завоювали ще дві медалі на чемпіонаті Європи з боротьби, який проходить в Римі.

Аліна Акобія в фіналі вагової категорії -57 кг програла Якоб Булен з Норвегії (1:6). Українці дісталося срібло.

Ірина Коляденко стала бронзовою призеркою у категорії до 65 кг. У сутичці за медаль вона виявилася сильнішою за Крісту Тунде з Румунії.

Чемпіонат Європи з боротьби буде проходити в італійській столиці до 16 лютого.

Нагадаємо, раніше українка Ткач виграла золото чемпіонату Європи, перемігши у фіналі росіянку.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!