ЧС-2020 з біатлону. Жіночий спринт. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки чемпіонату світу

ЧС-2020 з біатлону. Жіночий спринт. Текстова трансляція
© Український біатлон. Валя Семеренко

У п'ятницю, 14 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбудеться жіноча спринтерська гонка.

Пропонуємо ознайомитися зі стартовими номерами українок.

5.  Юлія Джима
32.  Валя Семеренко
79.  Олена Підгрушна
97.  Віта Семеренко

Повний стартовий лист тут

Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 15:45 за Києвом.

 

📺 Відеотрансляція

 

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 14.02.2020 17:54
    -1
    Кстати. Пидгрушная стала намного ближе к масс-старту.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 14.02.2020 17:26
    0
    Мнения до чемпионат мира разделились 0 или 1 медаль.
    Сейчас склоняюсь что будет медаль.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 14.02.2020 17:24
    +1
    Наши готовы неплохо.
    Вчера в одном промахе от бронзы, сегодня в одном промахе от Победы.
    Но пока наши медали забирает Чехия.
    Меркушина, Прима, Пидгрушная и Джима - молодцы!
    Придется поломать голову тренерам на сингл-микст.
    Никита Авердин
      Никита Авердин, 14.02.2020 16:47
    +2
    бля.... опять чешка сукааа
    iskender
      iskender, 14.02.2020 16:41
    +6
    Сколько мы наблюдали тупорылых хейтеров, преимущественно ватных, в последние пару лет, отправляющих Лену на пенсию...
    alekos59
      alekos59, 14.02.2020 16:39
    -5
    Жопажопажопа.
    Kuzyavr
      Kuzyavr, 14.02.2020 16:38
    -4
    Да змажте їм лижі хто-небудь!
    Maks7777
    online
      Maks7777, 14.02.2020 16:36
    -2
    Рябина ,форте ,пектолван плющ,больше показывают ща трансляцию чем наших на этапе!!!НЕ КАНАЛ И ПИ.......ДАР НАЦИОНАЛЬНЫЙ!!На москалей п......дим ну у них уровень а у нас лидер рябина больше кератинаа екми торбота за Крассу!!!
    Oksana Zlamanczuk
      Oksana Zlamanczuk, 14.02.2020 16:33
    -4
    Що ж це таке,інші по кантах стріляють і закривається мішень,а наша близько середини і незакрилась?Я нерозумію
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 14.02.2020 16:28
    -4
    Шо, знову всрались а йоп....!!!!!
    Kuzyavr
      Kuzyavr, 14.02.2020 16:17
    -3
    Как вы готовились? Стрельба, ход...
    Valera35
      Valera35, 14.02.2020 16:04
    -1
    сергей богданов, 14.02.2020 15:58
    Джиму отправить в Словению к Урошу навсегда, заипала
    А вместо нее ты будешь бегать, члена то у тебя точно нет
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 14.02.2020 15:58
    -3
    Джиму отправить в Словению к Урошу навсегда, заипала
    Yura Voller
      Yura Voller, 14.02.2020 15:56
    0
    Приїхали, 2 промахи на першій стрільбі.
    iskender
      iskender, 14.02.2020 16:41
    +6
    Сколько мы наблюдали тупорылых хейтеров, преимущественно ватных, в последние пару лет, отправляющих Лену на пенсию...
    Никита Авердин
      Никита Авердин, 14.02.2020 16:47
    +2
    бля.... опять чешка сукааа
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 14.02.2020 17:24
    +1
    Наши готовы неплохо.
    Вчера в одном промахе от бронзы, сегодня в одном промахе от Победы.
    Но пока наши медали забирает Чехия.
    Меркушина, Прима, Пидгрушная и Джима - молодцы!
    Придется поломать голову тренерам на сингл-микст.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 14.02.2020 17:26
    0
    Мнения до чемпионат мира разделились 0 или 1 медаль.
    Сейчас склоняюсь что будет медаль.
    Yura Voller
      Yura Voller, 14.02.2020 15:56
    0
    Приїхали, 2 промахи на першій стрільбі.