Тедді АТЛАС: «Ломаченко - машина. Він п'є моторне мастило»

Знаменитий тренер захоплюється Василем Ломаченком

Тедді АТЛАС: «Ломаченко - машина. Він п'є моторне мастило»
© instagram.com/lomachenkovasiliy

Відомий тренер Тедді Атлас поділився своєю думкою з приводу бою Василь Ломаченко - Теофімо Лопес, який повинні підтвердити на цьому тижні:

«Ломаченко - це машина. Я забув, як його називають зараз. Матриця? Я називаю його «мехом» - механізмом.

Я раніше коментував його бої для ESPN, так що я дуже добре знаю Василя. Ломаченко - хороший, дуже розумний хлопець. У нього відмінна команда. Василь - партнер по команді мого Олександра Гвоздика. Він приголомшливий всередині і поза рингом.

Ломаченко - машина. Я думаю, що замість води чи інших рідин він п'є в кутку просте моторне мастило. По частині техніки він дуже хороший. Він - Матриця з кутами і Нео, який показує вам всі ці кути з «Матриці».

Цікава річ тут в тому, чи зможе «Мех» знешкодити бомбу, тому що Лопес - молодий хлопець, йому 22 роки. Теофімо тільки що виграв титул, він може вдарити і він вірить в себе. Молоді хлопці не знають, що хтось може бути краще за них. Цим вони і небезпечні.

Вони просто вірять, що можуть зробити це. Такі бійці не знають, як програвати. У них є молодість, віра і сила».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    digsum
      digsum, 03.02.2020 23:34
    +2
    Dukalis12, 03.02.2020 23:20
    А по праздникам, не против боярышника немножко хряпнуть.
    Боярышник для сердца полезный, а мотороное масло для сосудов
    Cassini
      Cassini, 03.02.2020 23:31
    +2
    AK_228, 03.02.2020 22:36
    пьет мотороное масло Лукойл
    Молится на ихтамнтов и лукойл в кокошнике заливает.
    Dukalis12
      Dukalis12, 03.02.2020 23:20
    +1
    А по праздникам, не против боярышника немножко хряпнуть.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 03.02.2020 22:42
    +3
    Не знаю что пьет Вася, но из ушей у него прет вата.
    AK_228
    online
      AK_228, 03.02.2020 22:36
    +1
    пьет мотороное масло Лукойл
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 03.02.2020 22:22
    0
    Теперь я понял, почему он эти ролики запускает.
    Prokop
      Prokop, 03.02.2020 22:09
    -2
    Мотороное
    bullyUA
    online
      bullyUA, 03.02.2020 22:42
    +3
    Не знаю что пьет Вася, но из ушей у него прет вата.
    digsum
      digsum, 03.02.2020 23:34
    +2
    Dukalis12, 03.02.2020 23:20
    А по праздникам, не против боярышника немножко хряпнуть.
    Боярышник для сердца полезный, а мотороное масло для сосудов
    Cassini
      Cassini, 03.02.2020 23:31
    +2
    AK_228, 03.02.2020 22:36
    пьет мотороное масло Лукойл
    Молится на ихтамнтов и лукойл в кокошнике заливает.
    Dukalis12
      Dukalis12, 03.02.2020 23:20
    +1
    А по праздникам, не против боярышника немножко хряпнуть.
    AK_228
    online
      AK_228, 03.02.2020 22:36
    +1
    пьет мотороное масло Лукойл
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 03.02.2020 22:22
    0
    Теперь я понял, почему он эти ролики запускает.