Франція – Україна – 2:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку елітного раунду кваліфікації ЧС-2020

Франція – Україна – 2:2. Текстова трансляція матчу

У вівторок, 4-го лютого, відбудеться матч елітного раунду кваліфікації ЧС-2020 в групі Б між збірними України і Франції. Поєдинок пройде в сербському Ніші на арені «Спортсхолл», початок - о 17:30 за київським часом.
 
Це буде зустріч 3-го туру. На жаль, в перших двох обидві команди не досягли успіху і не мають набраних очок. Тож тепер в очному поєдинку вирішать, хто займе 3-е місце в групі, а хто залишиться на дні турнірної таблиці. Зайве говорити, що крім питання престижу, матч нічого не вирішує. Проте, очікуємо від українців гри на перемогу!
 
Наш сайт проведе текстову трансляцію поєдинку Франція - Україна.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 04.02.2020 19:14
    +3
    При таком футзале и коментатор соответственный, все по-науке... Французы - откровенные слабаки, как и наши - надеются на авось, какие-либо наигранные комбинации - напрочь отсутствуют... Если кто-то и выиграет, то только случайно и не по игре. Те, кто кричал, что вот сегодня наши за честь страны костями лягут, очень ошиблись. Или не хотят или просто не знают что это такое - честь флага.... Владыко лекций на эту тему не проводил.
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 04.02.2020 19:01
    0
    слабаки
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 04.02.2020 18:54
    0
    Ёпрст, в упор не забили
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 04.02.2020 18:51
    -1
    Родили, пля... Ну не пропустите сразу!
    Vik Bistritskiy
      Vik Bistritskiy, 04.02.2020 18:36
    0
    Мда молодци все -1 проигруют
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 04.02.2020 18:25
    0
    Крутять-вертять бабками по кишенях... І з кожним роком подають все нижче і нижче.. скоро плінтус проб'ють... Невже самим не соромно? Та візьміть нормального іноземного тренера - наші усі недолугі. Гроші не по кишенях чиновників розкинути, а доти з/п тренеру - вистачить з "головою"...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 04.02.2020 18:14
    +1
    Прибил бы сковородкой по башке этого истерически вскрикивающего комментатора
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 04.02.2020 18:09
    0
    йо.....банный стыд
    футфан
      футфан, 04.02.2020 17:55
    0
    Ну як так? Ми весь час атакуємо, не забиваємо з вигідних позицій. Невдало виконуємо штрафний- контратака в наші ворота і 1-1...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 04.02.2020 17:33
    +1
    Ну хоть за флаг отдайте душу и тело!!!
    Андрей Саламаха
      Андрей Саламаха, 03.02.2020 19:50
    0
    З богом! Коментатор на Хспорт "отстой", мабуть когось "позвоночник". Найдіть хочя б спеца для коментування матча. Бридко слухати.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 04.02.2020 19:14
    +3
    При таком футзале и коментатор соответственный, все по-науке... Французы - откровенные слабаки, как и наши - надеются на авось, какие-либо наигранные комбинации - напрочь отсутствуют... Если кто-то и выиграет, то только случайно и не по игре. Те, кто кричал, что вот сегодня наши за честь страны костями лягут, очень ошиблись. Или не хотят или просто не знают что это такое - честь флага.... Владыко лекций на эту тему не проводил.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 04.02.2020 18:14
    +1
    Прибил бы сковородкой по башке этого истерически вскрикивающего комментатора
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 04.02.2020 17:33
    +1
    Ну хоть за флаг отдайте душу и тело!!!
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 04.02.2020 19:01
    0
    слабаки
    Виктор Иванов