3

ВІДЕО. Як Михайлюк допомагав Детройту здобути важливу перемогу над Денвером

Українець провів черговий впевнений матч у регулярному чемпіонаті НБА

piston powered.com

Український захисник «Детройта» Святослав Михайлюк набрав 13 очок у матчі регулярного чемпіонату НБА проти «Денвера». «Піістонс» здобули перемогу в овертаймі з рахунком 128:123.

Відзначимо, що Михайлюк, вийшовши у стартовій п'ятірці, провів на майданчику останні хвилини четвертої чверті і весь овертайм.

Михайлюк набрав 13 очок (3-9 з гри, 1-6 триочкові, 6-8 штрафні), зробив 1 підбирання, 2 перехоплення і віддав 4 результативні передачі. Українець провів на паркеті 35 хвилин.