ЮЧС-2020 з біатлону. Бех не змогла завоювати медаль в персьюті

Дворазова чемпіонка світу фінішувала 11-ю в заключній гонці змагань

6672
3
twitter.com/biathloncomua

У неділю, 2 лютого, в швейцарському Ленцерхайде в рамках юніорського чемпіонату світу відбулася гонка переслідування у юніорок.

Єдиною медальною надією України була Катерина Бех, яка в минулому році виграла золоту медаль у цій дисципліні. Однак, цього разу вона фінішувала лише 11-ю.

Непогану гонку видала Анастасія Рассказова. Вона відіграла 18 позицій у порівнянні зі спринтом і зайняла 22 місце. Також очки в загальний залік Юніорського Кубка IBU набрала Оксана Москаленко - 38 рядок підсумкового протоколу.

Любов Кіпяченкова і Лілія Стебліна гонку переслідування відверто провалили. Стебліна фінішувала останньою. Коли переможниця гонки Анастасія Шевченко з Росії фінішувала, Стебліна навіть не добралася до останнього вогневого рубежу.

Трійка призерів у порівнянні зі спринтом абсолютно не змінилася. Ще одну срібну медаль завоювала норвежка Аасне Скреде, а Мілена Тодорова відвезе в Болгарію другу бронзу.