0

Українці завоювали чотири медалі на етапі Кубка світу з важкої атлетики

Українські важкоатлети завоювали два золота і два срібла в Римі

facebook.com/olympicua

Українець Дмитро Чумак здобув перемогу на етапі Кубку світу з важкої атлетики у Римі.

Наш спортсмен, що виступає у ваговій категорії до 109 кг, показав у сумі двоборства результат 405 кг (180 - у ривку, 225 - у поштовху).

Загалом, збірна України на етапі Кубка світу в Римі завоювала 4 медалі: 2 золоті та 2 срібні.

«Золото» змагань, крім Чумака, завоювала харків'янка Ірина Деха. Ірина стала найкращою у вазі до 76 кг. Її результат у двоєборстві – 239 кг (106 + 130). Каміла Конотоп виборола «срібло» у ваговій категорії до 55 кг, піднявши в сумі двоєборства 196 кг (90 + 106). Також срібну медаль Україні принесла Анастасія Лисенко у категорії понад 87 кг. Її результат - 266 кг (124 + 142).

(8)

Довбик вписав своє ім'я в історію Жирони завдяки голу у ворота Барселони
Футбол | 04 травня 2024, 21:01 0

Артем відзначився у очному матчі команд на 4-й хвилині поєдинку

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!