Україна – Іспанія – 1:3. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку елітного раунду кваліфікації ЧС-2020

Україна – Іспанія – 1:3. Текстова трансляція матчу
© facebook.com/UKRAINEFUTSAL

У неділю, 2-го лютого, збірна України з футзалу в рамках елітного раунду кваліфікації чемпіонату світу 2020-го року зустрінеться з командою Іспанії. Матч відбудеться в сербському Ніші на арені «Спортсхолл», початок - о 21:30 за київським часом.

У суботу наша команда програла господарям майданчика, на якій проходять матчі групи В, збірній Сербії. Матч завершився з рахунком 5:2 на користь підопічних Горана Іванчича. Цей результат значно ускладнив завдання «синьо-жовтих» по виходу на світову першість. «Фурія Роха» стартувала в елітному раунді з перемоги над збірною Франції - 3:1. Відзначимо, що наша національна збірна ніколи в історії не обігравала іспанців.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна - Іспанія. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Ігор Гойванюк
      Ігор Гойванюк, 02.02.2020 23:17
    +2
    прикро, при рівній грі і купі нереалізованих моментів з віцечемпіонами Європи, маємо поразку ...
    Ruud
      Ruud, 02.02.2020 23:01
    0
    не судьба победить испанцев, статистика продолжена
    Tristan
      Tristan, 02.02.2020 22:47
    +5
    Второй день подряд конкретная непруха! Вчера по игре и по моментам должны были сербов выносить,но,как и сегодня, соперник использкет наши глупые ошибки,а нам не хватает удачи при завершении... Это футбол,иногда ,а может быть и всегда,кроме мастерства нужен и фарт...А играет Украина очень прилично...
    Ігор Гойванюк
      Ігор Гойванюк, 02.02.2020 22:31
    +5
    не пишіть дурні ! Перший тайм був рівний, навіть Україна краще виглядала( особливо перші хвилин 8)
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 02.02.2020 22:29
    +1
    Оказывается испанцы не ахти... Но даже с такой командой у наших почти нет шансов на победу. Нет осмысленной игры, продолжается все такая же беготня, с надеждой на авось... Сборная все больше заваливается в штопор...
    Andy Chak
      Andy Chak, 02.02.2020 22:20
    -6
    Позорніки, бля, нема на що дивитись...
    TimurKhAI
    online
      TimurKhAI, 02.02.2020 22:15
    0
    М-да. Сразу вспомнилось, как тот же Сорокин в 1/8-й ЧМ против Аргентины за пару минут до конца овертайма точно так же без малейшей на то необходимости привёз 6-й фол, нарушив правила в центре площадки
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 02.02.2020 22:12
    -5
    Лошары
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 02.02.2020 21:34
    -5
    Воротник лошара
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 02.02.2020 21:34
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Есть! 39я секунда
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 02.02.2020 21:33
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Andrii_MKh, 02.02.2020 21:31
    Смотреть или нет это изнасилование?
    Главное - участие
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 02.02.2020 21:32
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Мой утром был на 1:7...
    Сейчас думаю что будет красивее как то.
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 02.02.2020 21:31
    +3
    Смотреть или нет это изнасилование?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 02.02.2020 21:31
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Как то наш гимн очень минорно звучит после испанского. Вот Пинк Флойд в зале это вещь! У нас такое не крутят...
    Спасибо xsport опять показывает....
    Вперёд.
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 02.02.2020 21:29
    -2
    Какой прогноз? -5 или больше?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 02.02.2020 21:10
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Иваняк на банке?
    TimurKhAI
    online
      TimurKhAI, 02.02.2020 21:07
    +5
    Из группы А таки Финляндия, как под заказ, шагает в плей-офф, оставив Италию за бортом ЧМ. Это чтоб нам ещё обиднее было...
    dgurkis
      dgurkis, 02.02.2020 06:46
    -8
    Сепараторське порево!
    VVV
      VVV, 02.02.2020 04:06
    +1
    Тут немає на що дивитись - розгром,причому сухий
    Tristan
      Tristan, 02.02.2020 22:47
    +5
    Второй день подряд конкретная непруха! Вчера по игре и по моментам должны были сербов выносить,но,как и сегодня, соперник использкет наши глупые ошибки,а нам не хватает удачи при завершении... Это футбол,иногда ,а может быть и всегда,кроме мастерства нужен и фарт...А играет Украина очень прилично...
    Ігор Гойванюк
      Ігор Гойванюк, 02.02.2020 22:31
    +5
    не пишіть дурні ! Перший тайм був рівний, навіть Україна краще виглядала( особливо перші хвилин 8)
    TimurKhAI
    online
      TimurKhAI, 02.02.2020 21:07
    +5
    Из группы А таки Финляндия, как под заказ, шагает в плей-офф, оставив Италию за бортом ЧМ. Это чтоб нам ещё обиднее было...
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 02.02.2020 21:31
    +3
    Смотреть или нет это изнасилование?
    Ігор Гойванюк
      Ігор Гойванюк, 02.02.2020 23:17
    +2
    прикро, при рівній грі і купі нереалізованих моментів з віцечемпіонами Європи, маємо поразку ...
    Владимир Копяк