Сербія – Україна – 5:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку еліт-раунду кваліфікації ЧС-2020

Сербія – Україна – 5:2. Текстова трансляція матчу
© facebook.com/UKRAINEFUTSAL

У суботу, 1-го лютого, збірна України стартує в елітному раунді кваліфікації на чемпіонат світу 2020-го року. Першим суперником нашої команди стане збірна Сербії, яка прийматиме матчі групи В. Зустріч відбудеться в місті Ніш на арені «Спортхолл», початок - о 17:30 за київським часом.

Наша команда потрапила в дуже непросту групу. Крім сербів, українців чекають протистояння зі збірними Іспанії (2-е лютого) і Франції (4-е лютого). У фінальну стадію чемпіонату світу безпосередньо вийдуть переможці груп, а команди, що зайняли другі місця, в плей-оф розіграють ще дві путівки на світову першість. Відзначимо що команда, яка займе друге місце в нашій групі, в плей-оф зустрінеться з представником групи А, де виступають збірні Португалії, Італії, Фінляндії та Білорусі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Сербія - Україна. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Sadixson
      Sadixson, 01.02.2020 19:35
    0
    я ожидал лучшего, например. после последнего сезона Продэксима в Европе, хотя бы. и кстати не очередной ЧМ пропускаем если, что, а именно наконец туда не попадаем ;) остальные ЧМ наша сборная там была. А неудачные игры бывают у всех! Обидно, больно, но это не повод поливать грязью всех и вся. просто хочется верить что ребята против Испании покажут лучшую игру!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 01.02.2020 19:21
    -1
    Неужели кто-то ожидал чего-то лучшего? Все закономерно. Украинский футзал с приходом к руководству ассоциацией некомпетентных людей в далеком 2013 году, медленно, но уверенно теряет позиции в мировом и европейском футзале. Еще пару лет такого руководства и мы окажемся вообще на задворках.... Я еще удивляюсь, что мало нам отгрузили.... Самое страшное - нет никакого прогресса за последние годы, все застило в прошлом десятилетии, увы....
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.02.2020 19:21
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Andy Chak, 01.02.2020 19:20
    порожняки, як і весь український спорт зараз, одне позорище для держави...
    Не путай державу с последней страной в Европе.
    Yevhen St. Yaroshenko
      Yevhen St. Yaroshenko, 01.02.2020 19:20
    +1
    Сегодня мы попрощались с очередным чемпионатом мира, деградируем.
    поражение тренерское
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.02.2020 19:20
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ура! Я угадал разницу и победителя
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 01.02.2020 19:20
    -1
    порожняки, як і весь український спорт зараз, одне позорище для держави...
    common_sense
    online
      common_sense, 01.02.2020 19:19
    +1
    Andy Chak, 01.02.2020 19:07
    по ходу при зєлєні любий спорт безнадійний, реально навіть нема за що порадіти під час керівництва випадкових людей)))
    порадуйся за главу укрпошти. разве ты на за это голосовал?
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 01.02.2020 19:17
    -2
    как и гандболисты опозорились ни скорости ни техники.
    pe4onyi
      pe4onyi, 01.02.2020 19:12
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Позорище... Ещё в сторону России че-то вчера рыгали... Вот наша украинская натура... У самих то гораздо хуже все
    Владислав Корженевский
      Владислав Корженевский, 01.02.2020 19:09
    +3
    К сожалению такова реальность ,украинский футзал сейчас находиться в серьёзнейшем кризисе
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 01.02.2020 19:09
    0
    Кина не будет!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 01.02.2020 19:07
    -1
    по ходу при зєлєні любий спорт безнадійний, реально навіть нема за що порадіти під час керівництва випадкових людей)))
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.02.2020 19:04
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    От такой шотурмы одна журба, хотя я другого и не ожидал на сербской территории. Ну они хоть отрадуются за те 0:5 основной сборной...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.02.2020 19:00
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Не угадал я с 4:1... уже 5:1 стало
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 01.02.2020 18:59
    -1
    воротарі це порожняки повні, піпєц рівень
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 01.02.2020 18:49
    -2
    не команда, а гівно!!!
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 01.02.2020 18:49
    +2
    Еле соваются. То ли сонные, то ли бухие
    Вова Чертрогатый
      Вова Чертрогатый, 01.02.2020 18:34
    -2
    Сербска курва!
    Lazio
      Lazio, 01.02.2020 18:28
    +1
    А xsport
    Lazio
      Lazio, 01.02.2020 18:26
    -1
    Пацики, а по тєліку є транса?
    Макс Максов
      Макс Максов, 01.02.2020 18:15
    +5
    Ну если сербам влетим, то можно собирать чемоданы! Ведь дальше испанцы...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 01.02.2020 18:08
    +5
    позорища, бля, самі не забивають з убойних, а пропускають як мудаки!!! Косенко не тренер, а пусте місце!!!
    Владислав Корженевский
      Владислав Корженевский, 01.02.2020 19:09
    +3
    К сожалению такова реальность ,украинский футзал сейчас находиться в серьёзнейшем кризисе
    VVO
      VVO, 01.02.2020 18:23
    +3
    Давно уже потрібно змінити тренера. Таке враження що окрім Косенка для збірної більше немає тренерів.
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 01.02.2020 18:49
    +2
    Еле соваются. То ли сонные, то ли бухие
    Yevhen St. Yaroshenko
      Yevhen St. Yaroshenko, 01.02.2020 19:20
    +1
    Сегодня мы попрощались с очередным чемпионатом мира, деградируем.
    поражение тренерское
    common_sense
    online
      common_sense, 01.02.2020 19:19
    +1
    Andy Chak, 01.02.2020 19:07
    по ходу при зєлєні любий спорт безнадійний, реально навіть нема за що порадіти під час керівництва випадкових людей)))
    порадуйся за главу укрпошти. разве ты на за это голосовал?
    Lazio
      Lazio, 01.02.2020 18:28
    +1
    А xsport
    Sadixson
      Sadixson, 01.02.2020 19:35
    0
    я ожидал лучшего, например. после последнего сезона Продэксима в Европе, хотя бы. и кстати не очередной ЧМ пропускаем если, что, а именно наконец туда не попадаем ;) остальные ЧМ наша сборная там была. А неудачные игры бывают у всех! Обидно, больно, но это не повод поливать грязью всех и вся. просто хочется верить что ребята против Испании покажут лучшую игру!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 01.02.2020 19:09
    0
    Кина не будет!
    Виктор Иванов