ВІДЕО. Як Михайлюк встановив три кар'єрних рекорди в матчі проти Брукліна

Українець провів непоганий поєдинок в НБА

6259
4
Детройт Пістонс. Святослав Михайлюк
22-річний український атакуючий захисник «Детройт Пістонс» Святослав Михайлюк в матчі регулярного чемпіонату НБА проти «Бруклін Нетс» (111:121) за 38 хвилин на паркеті набрав 19 очок (7-15 з гри, 3-8 триочкові), зробив 5 підбирань і віддав 3 передачі.

Цей матч рекордний для Михайлюка за хвилинами в матчі НБА. Також він встановив рекорд кар'єри за кидками з гри (15) і за підбираннями в захисті (5).

Підписуйтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

(17)

Коментарі 4
Ace Ventura
норм шпилит
vital
Останніми іграми Святослав трохи покращив ситуацію з реалізацією 2-очкових кидків, але при цьому трюльники стали рідше залітати.
А по матчу - Детройт дуже розчарував - це був матч між 9-ою і 8-ою командами на Сході і в разі перемоги Пістонс наздоганяли Бруклін, у якого до того ж була серія поразок. Але навіть ...надцять очок переваги по ходу матчу і +10 після 2-ої чверті не дозволили Детройту на фініші перемогти. Навіть важко уявити що домашня команда, яка в останню секунду врятувалася і перевела матч в овертайм, не перемагає на емоціях, а програє в результаті за 5 хвилин 10 очок. А так замість 8-го місця, Детройт опустився на 10-е.
tima fialko
Вже треба оцінювати Святослава по високому рахунку,бо довів це своєю грою.Так от,коефіціент кількості з результативністю,поки не вражає.Але очевидно,що Михайлюк прогресує і це головне.Серьозний хлопець.