Поклюка-2020. Жіноча індивідуальна гонка. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки Кубка світу

Поклюка-2020. Жіноча індивідуальна гонка. Текстова трансляція
© Український біатлон. Олена Підгрушна
У п'ятницю, 24 січня, в словенській Поклюці в рамках шостого етапу Кубка світу відбудеться жіноча індивідуальна гонка.
 
Пропонуємо ознайомитися зі стартовими номерами українок.
 
 4.  Олена Підгрушна
30.  Юлія Джима
41.  Дар'я Блашко
78.  Анастасія Меркушина
82.  Юлія Журавок
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 15:15 за Києвом.
 
 
 
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Maks7777
      Maks7777, 24.01.2020 16:34
    +1
    С.....уака...взяли эту блашко тихохода, с кибу взяли некакущие Журавок которая ещё мажет ужассссссс...тренера вы ,,,что там ченуши старые пердуны,,ебан.....утые,
    adidas77
      adidas77, 24.01.2020 16:34
    +3
    dudigo78, 24.01.2020 16:22
    Просто якийсь кошмар від наших. Ну зі швидкістю то зрозуміло, і вже давно. Но вони ще й перестали попадати! Тут би в КН з десятки не вилетіти
    Да, стреляем мы в этом году паршивенько...
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 24.01.2020 16:32
    0
    Здесь, что не можешь смотреть?
    Tospokitos
      Tospokitos, 24.01.2020 16:25
    -2
    Ссылку дайте пожалуйста
    dudigo78
      dudigo78, 24.01.2020 16:22
    +2
    Просто якийсь кошмар від наших. Ну зі швидкістю то зрозуміло, і вже давно. Но вони ще й перестали попадати! Тут би в КН з десятки не вилетіти
    adidas77
      adidas77, 24.01.2020 16:04
    +5
    Запомним эту эпическую фразу комментатора с Першого.
    - Сьогодні не день Дар'ї Блашко! Ну що ж, Іноді так буває...
    Скажіть мені дядько коментатор.
    - А коли так не буває?!
    sapr_jenja
      sapr_jenja, 24.01.2020 15:58
    -1
    Надіюсь на перемогу Вітоцці
    Maks7777
      Maks7777, 24.01.2020 15:45
    0
    Ужас на 2 км!!!уже минуту проигрывает она там поползет нахрен,,выгонять этту блашко, Вместе с тренером...Так ещё промазаала на первой стрельбе она и в 100 не вьедиттт
    Maks7777
      Maks7777, 24.01.2020 15:41
    +2
    Блашко уже на первом км ,30 секунд проигрывает!!15 км гонка это что все должны по 7 раз промазать ,что бы она их обошла)))))
    adidas77
      adidas77, 24.01.2020 16:04
    +5
    Запомним эту эпическую фразу комментатора с Першого.
    - Сьогодні не день Дар'ї Блашко! Ну що ж, Іноді так буває...
    Скажіть мені дядько коментатор.
    - А коли так не буває?!
    adidas77
      adidas77, 24.01.2020 16:34
    +3
    dudigo78, 24.01.2020 16:22
    Просто якийсь кошмар від наших. Ну зі швидкістю то зрозуміло, і вже давно. Но вони ще й перестали попадати! Тут би в КН з десятки не вилетіти
    Да, стреляем мы в этом году паршивенько...
    dudigo78
      dudigo78, 24.01.2020 16:22
    +2
    Просто якийсь кошмар від наших. Ну зі швидкістю то зрозуміло, і вже давно. Но вони ще й перестали попадати! Тут би в КН з десятки не вилетіти
    Maks7777
      Maks7777, 24.01.2020 15:41
    +2
    Блашко уже на первом км ,30 секунд проигрывает!!15 км гонка это что все должны по 7 раз промазать ,что бы она их обошла)))))
    Maks7777
      Maks7777, 24.01.2020 16:34
    +1
    С.....уака...взяли эту блашко тихохода, с кибу взяли некакущие Журавок которая ещё мажет ужассссссс...тренера вы ,,,что там ченуши старые пердуны,,ебан.....утые,
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 24.01.2020 16:32
    0
    Здесь, что не можешь смотреть?
    Maks7777
      Maks7777, 24.01.2020 15:45
    0
    Ужас на 2 км!!!уже минуту проигрывает она там поползет нахрен,,выгонять этту блашко, Вместе с тренером...Так ещё промазаала на первой стрельбе она и в 100 не вьедиттт