Став відомий склад збірної України на передолімпійську кваліфікацію

Сергій Вітер вніс в попередню заявку 38 гравців

Став відомий склад збірної України на передолімпійську кваліфікацію
© УХЛ

Став відомий розширений список кандидатів у національну збірну України на передолімпійський турнір, який відбудеться в Казахстані з 6 по 9 лютого. У заявці збірної України 38 гравців, в тому числі четверо гравців, які виступали за молодіжну збірну України U-20 - голкіпер Артур Оганджанян, захисник Артур Чолач і нападники Гліб Кривошапкін і Олександр Пересунько.

Повністю список кандидатів виглядає так:

Воротарі - Микита Горюшин ( «Кременчук»), Кирило Кучер ( «Білий Барс»), Артур Оганджанян (New Hampshire Jn.Monarchs, США).

Захисники - Олександр Олександров, Всеволод Толстушко (обидва - «Кременчук»), Володимир Олексюк, Павло Таран, Михайло Ядловський (всі - «Білий Барс»), Андрій Григор'єв, Дмитро Ігнатенко, Пилип Пангелов-Юлдашев, Володимир Романенко, Кирило Жовнір (все - «Донбас»), Артур Чолач (New Jersey Jr. Titans, США), Ігор Мережко («Хумо», Ташкент).

Нападники - Тимур Гриценко, Іван Савченко, Олексій Ворона (всі - «Кременчук»), Сергій Бабинець, Роман Благий, Владислав Куцевич (всі - «Білий Барс»), Микита Буценко, Севастян Карпенко, Олександр Костиков, Віталій Лялька, Вадим Мазур, Віктор Захаров (всі - «Донбас»), Дмитро Чернишенко, Сергій Кузьмик, Владислав Луговий, Руслан Ромащенко, Олексій Янішевський (всі - «Дніпро»), Євген Белухін (Tseng Tou Jilin, Китай), Андрій Деніскін ( «Стяуа», Румунія ), Гліб Кривошапкін (Ogden Mustangs, США), Андрій Міхнов ( «Металург Жлобин», Білорусь), Дмитро Німенко ( «Стяуа», Румунія), Олександр Пересунько (Victoriaville Tigres, Канада).

У передолімпійській кваліфікації, крім України, зіграють збірні Казахстану, Польщі, Нідерландів та Білорусі. В олімпійську кваліфікацію вийде переможець турніру.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — XSport

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Руслан Кириченко
      Руслан Кириченко, 29.01.2020 20:17
    0
    Я думаю всё таки Белоруссы выйдут с этой группы
    Forever_young_13_pidor
      Forever_young_13_pidor, 24.01.2020 12:00
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    мы максимум только жопу подставить можем
    Frank
      Frank, 23.01.2020 21:06
    0
    Так вообще-то в группе Казахстан, Польша и Нидерланды!!!
    MHM
      MHM, 23.01.2020 20:21
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Brian, 23.01.2020 20:05
    Наш уровень хоккея по европейским меркам это сб.Испании, Португалии, Кипра, Турции, Греции и Болгарии.
    Белорусы и казахи разорвут наших независимо от состава. Хоккей это не наше....
    Хоккей это не наше....
    ==============
    Расскажи это игрокам 90-х пусть посмеются
    Brian
      Brian, 23.01.2020 20:05
    +2
    Т. Артём, 23.01.2020 15:38
    Кто разбирается в хоккее, есть шансы выйти?
    Наш уровень хоккея по европейским меркам это сб.Испании, Португалии, Кипра, Турции, Греции и Болгарии.
    Белорусы и казахи разорвут наших независимо от состава. Хоккей это не наше....
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 23.01.2020 17:38
    +2
    Коля Титюк, 23.01.2020 15:48
    У нас в хокеї вже багато років ситуація не з найкращих. Прогнозую максимум 4 місце і одну перемогу над Нідерландами. Білорусь виграє
    Навіть з Нідерландами не факт що буде перемога , шанси 50/50.
    Sergey Kashan
      Sergey Kashan, 23.01.2020 16:36
    +4
    Немає шансів взагалі, без варіантів, Білорусь або Казахстан виграє.
    Коля Титюк
      Коля Титюк, 23.01.2020 15:48
    +1
    Т. Артём, 23.01.2020 15:38
    Кто разбирается в хоккее, есть шансы выйти?
    У нас в хокеї вже багато років ситуація не з найкращих. Прогнозую максимум 4 місце і одну перемогу над Нідерландами. Білорусь виграє
    Rostyslav Karpa
      Rostyslav Karpa, 23.01.2020 15:48
    +3
    Т. Артём, 23.01.2020 15:38
    Кто разбирается в хоккее, есть шансы выйти?
    Немає
    Казахи і білоруси нас переграють
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 23.01.2020 15:38
    0
    Кто разбирается в хоккее, есть шансы выйти?
    Sergey Kashan
      Sergey Kashan, 23.01.2020 16:36
    +4
    Немає шансів взагалі, без варіантів, Білорусь або Казахстан виграє.
    Rostyslav Karpa
      Rostyslav Karpa, 23.01.2020 15:48
    +3
    Т. Артём, 23.01.2020 15:38
    Кто разбирается в хоккее, есть шансы выйти?
    Немає
    Казахи і білоруси нас переграють
    Brian
      Brian, 23.01.2020 20:05
    +2
    Т. Артём, 23.01.2020 15:38
    Кто разбирается в хоккее, есть шансы выйти?
    Наш уровень хоккея по европейским меркам это сб.Испании, Португалии, Кипра, Турции, Греции и Болгарии.
    Белорусы и казахи разорвут наших независимо от состава. Хоккей это не наше....
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 23.01.2020 17:38
    +2
    Коля Титюк, 23.01.2020 15:48
    У нас в хокеї вже багато років ситуація не з найкращих. Прогнозую максимум 4 місце і одну перемогу над Нідерландами. Білорусь виграє
    Навіть з Нідерландами не факт що буде перемога , шанси 50/50.
    Коля Титюк
      Коля Титюк, 23.01.2020 15:48
    +1
    Т. Артём, 23.01.2020 15:38
    Кто разбирается в хоккее, есть шансы выйти?
    У нас в хокеї вже багато років ситуація не з найкращих. Прогнозую максимум 4 місце і одну перемогу над Нідерландами. Білорусь виграє
    Руслан Кириченко
      Руслан Кириченко, 29.01.2020 20:17
    0
    Я думаю всё таки Белоруссы выйдут с этой группы
    Forever_young_13_pidor
      Forever_young_13_pidor, 24.01.2020 12:00
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    мы максимум только жопу подставить можем
    Frank
      Frank, 23.01.2020 21:06
    0
    Так вообще-то в группе Казахстан, Польша и Нидерланды!!!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 23.01.2020 15:38
    0
    Кто разбирается в хоккее, есть шансы выйти?