Незважаючи на поразку, львів'яни продовжують лідирувати в українській Суперлізі

1728
0
Ігор Заржицький
В суботу пройшли повторні матчі дев'ятого туру чемпіонату країни з волейболу серед чоловіків. У Вінниці місцевий клуб «Серце Поділля» знову приймав львівський «Барком-Кажан».

Нагадаємо, що напередодні гості здобули перемогу в трьох партіях. Однак цього разу господарі майданчика не тільки зуміли дати справжній бій чинному чемпіону України та лідеру нинішнього турніру, а й впевнено обіграли суперника з рахунком 3:1. Досить сказати, що в кожному з виграних сетів вінницькі волейболісти не дали можливості суперникам набрати двадцять очок. У переможців відмінний матч провів Володимир Сидоренко (25 очок), 15 очок набрав Станіслав Лизанець. У тих, хто програв, по 14 очок в активі Юрія Томіна і Олега Шевченка, ще 10 очок набрав Олександр Гладенко.

Невдачею лідера сповна скористався «МХП-Вінниця», який у себе вдома завдав другої поразки хмельницькому «Новатору» і знову з рахунком 3:0. У складі господарів майданчика 12 очок приніс своїй команді Данило Уривкін, ще 11 - Іван Волковіч. Тепер в турнірній таблиці підопічні Костянтина Рябухи відстають від львів'ян лише на одне очко.

Також взяли реванш за вчорашні поразки харківська «Юракадемія» і чернігівський «Буревісник-ШВСМ». Перші у себе вдома перемогли житомирський «Житичі-ЖНАЕУ». Цікаво, що у харків'ян відразу п'ятеро (!) гравців набрали більше десяти очок: Владислав Павлюк (14), Елтун Карімов (13), Іван Черняк (12), Андрій Рогожин і Іван Кривобок - (по 11). У гостей 17 очок набрав Артур Гандзій і 13 - Олександр Наложний.

Стосовно матчу у Чернігові, то тут господарі майданчика виграли у харківського «Локомотива» в трьох партіях. Кращими в складі «Буревісника-ШВСМ» були Олександр Лук'янець - 19 очок, Андрія Чмирьов - 14 і Олексій Білик - 13. У гостей по 11 очок набрали Євген Політько і Олександр Титаренко.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
9 тур. Другі матчі. 18 січня
«Серце Поділля» (Вінниця) - «Барком-Кажани» (Львів)
3:1 (25:17, 25:15, 14:25, 25:19)
ВК «МХП-Вінниця» - «Новатор» (Хмельницький)
3:0 (25:15, 25:13, 25:17)
«Збірна Харківської області-Юракадемія» - «Житичі-ЖНАЕУ» (Житомир)
3:1 (17:25, 26:24, 25:17, 25:17)
«Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) - «Локомотив-збірна Харківської області-1»
3:0 (25:20, 25:21, 27:25)

Турнірній положення команд зараз має такий вигляд:
1. «Барком-Кажани» 18 матчів, 15 перемог, 3 поразки, 46 очок, співвідношення партій 50 - 16
2. ВК «МХП-Вінниця» 18, 15, 3, 45, 49 - 16
3. «Серце Поділля» 18, 14, 4, 42, 47 - 19
4. «Житичі-ЖНАЕУ» 18, 10, 8, 29, 36 - 29
5. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 18, 8, 10, 22, 26 - 35
6. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 18, 6, 12, 17, 23 - 42
7. «Буревісник-ШВСМ» 18, 4, 14, 15, 22 - 42
8. «Новатор» 18, 0, 18, 0, 0 -54