Рупольдинг-2020. Жіноча гонка переслідування. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки Кубка світу

Рупольдинг-2020. Жіноча гонка переслідування. Текстова трансляція
© Український біатлон
У неділю, 19 січня, в німецькому Рупольдингу в рамках п'ятого етапу Кубка світу відбудеться жіноча гонка переслідування.
 
Пропонуємо ознайомитися зі стартовими номерами українок.
 
29.  Юлія Джима +1:41
34.  Віта Семеренко +1:51
59.  Валя Семеренко +2:25
 
Повний стартовий лист тут
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 13:15 за Києвом.
 
 
 
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    svetikrm
      svetikrm, 19.01.2020 23:45
    0
    FunnyCOFE, 19.01.2020 14:47
    Если не ошибаюсь, то они показали 1 и 2 чистое время в гонке??? Потому что никто не сократил отставание больше чем они за всю гонку
    Валя лидер по отыгрыванию позиций-41. Вита на четвертом месте-26. Между ними разместились Старых-33 и Кривко-27.
    FunnyCOFE
      FunnyCOFE, 19.01.2020 14:48
    +2
    Только не чистое время ходом, а просто время прохождения гонки, не правильно выразился
    FunnyCOFE
      FunnyCOFE, 19.01.2020 14:47
    0
    Если не ошибаюсь, то они показали 1 и 2 чистое время в гонке??? Потому что никто не сократил отставание больше чем они за всю гонку
    Omen
    online
      Omen, 19.01.2020 13:55
    +5
    Отличный результат судя по стартовым позициям!!!
    Александр Купцов
      Александр Купцов, 19.01.2020 13:53
    +6
    Сестрички молодчинки! Юльку все равно люблю!!!))
    Александр Купцов
      Александр Купцов, 19.01.2020 13:53
    +6
    Сестрички молодчинки! Юльку все равно люблю!!!))
    Omen
    online
      Omen, 19.01.2020 13:55
    +5
    Отличный результат судя по стартовым позициям!!!
    FunnyCOFE
      FunnyCOFE, 19.01.2020 14:48
    +2
    Только не чистое время ходом, а просто время прохождения гонки, не правильно выразился
    svetikrm
      svetikrm, 19.01.2020 23:45
    0
    FunnyCOFE, 19.01.2020 14:47
    Если не ошибаюсь, то они показали 1 и 2 чистое время в гонке??? Потому что никто не сократил отставание больше чем они за всю гонку
    Валя лидер по отыгрыванию позиций-41. Вита на четвертом месте-26. Между ними разместились Старых-33 и Кривко-27.
    FunnyCOFE
      FunnyCOFE, 19.01.2020 14:47
    0
    Если не ошибаюсь, то они показали 1 и 2 чистое время в гонке??? Потому что никто не сократил отставание больше чем они за всю гонку